Budżet Alert Budżet Alert Free Get
Budżet Alert

Budżet Alert

1.0.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-06-27

Size

67.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Budżet Alert Description
Oddajemy w Twoje ręce aplikację, dzięki której będziesz trzymać rękę na pulsie budżetu obywatelskiego. Budżet obywatelski to środki finansowe miasta lub gminy, o których przeznaczeniu decydują mieszkańcy. Aplikacja umożliwia przeglądanie i popieranie pomysłów na projekty w gminach.

W Polsce budżet obywatelski pojawił się w 2011 roku. Pierwszym miastem, które wprowadziło ten sposób wydawania samorządowych pieniędzy, był Sopot. Wkrótce dołączyły do niego m.in. Elbląg, Poznań, Zielona Góra, Warszawa, Łódź, Dąbrowa Górnicza czy Katowice.

Dzięki aplikacji Budżet Alert - budżet obywatelski w Twojej gminie, możesz inspirować się w dowolnym miejscu i czasie oraz angażować lokalną społeczność do podejmowania inicjatyw. Pamiętaj, to Ty decydujesz na co zostaną wydane pieniądze w ramach budżetu obywatelskiego.

Aplikacja wymaga Twojej zgody na:
dostęp do lokalizacji - wykorzystywana jest do automatycznego uzupełnienia pola lokalizacja na podstawie aktualnego położenia urządzenia. Dzięki temu szybko możesz zacząć przeglądać pomysły z budżetów obywatelskich.
odbieranie wiadomości push - wykorzystywane jest abyśmy mogli szybko poinformować Cię gdy pojawi się nowy pomysł w Twojej gminie. Dzięki temu otrzymasz od nas wiadomość, nawet jeśli aplikacja będzie wyłączona.

Korzystanie z Aplikacji oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności.
Budżet Alert 1.0.2 Update
2018-06-27 Version History
W tej wersji aplikacji poprawiliśmy:
- synchronizację polubień pomiędzy aplikacją, a serwisem
- wyświetlanie zdjęć w pomysłach
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.2
Size:
67.6 MB
Genre:
News Lifestyle
Update Date:
2018-06-27
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps