Bulut Filo Araç Takip Bulut Filo Araç Takip Free Get
Bulut Filo Araç Takip

Bulut Filo Araç Takip

Macellan

1.9.6 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-01-03

Size

15.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Bulut Filo Araç Takip Description
Bulut Filo Yönetimi ve Araç Takip

Araç takip ile, farklı uydular üzerinden GPS Takip cihazları aracılığıyla araçların koordinat bilgilerinin sürekli olarak kontrolü sağlanır. Araç takip modülünde, birçok harita ile entegre çalışan Bulut Filo Yönetimi, Google Satellite, Google Yol Haritası, Yandex Trafik, Yandex Yol Haritası, OSM ve Türkiye’nin tek harita desteği veren Başarsoft haritası gibi farklı haritalardan hizmet vermektedir. Bulut Filo Yönetimi, Yandex Trafik haritasıyla entegre çalıştığından dolayı araç takibinin yanında aracın bulunduğu bölgenin trafik durumunu da kontrol eden Türkiye’nin ilk ve tek araç takip sistemi olma özelliği taşımaktadır.

Kamu sektörünün lider araç takip ve filo yönetim sistemi olup; Başakşehir Belediyesi, Beykoz Belediyesi, Ataşehir Belediyesi, Ümraniye Belediyesi, Üsküdar Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi, Sultangazi Belediyesi, Sultanbeyli Belediyesi gibi bir çok kamu kurumunda aktif olarak kullanılan ve ödül alan sektörün en gelişmiş sistemdir.

Benzer rakipleri olan Arvento, Filotürk, Rota ve Satko'ye göre daha gelişmiş, son teknolojilerle üretilen yazılım ve cihazlar ile filonuzu kolayca yönetebilir ve takip edebilirsiniz.

Piyasada bilinirliği oto takip, gps takip gibi kısaltmalarla da anılabilir.
Bulut Filo Araç Takip 1.9.6 Update
2019-01-03 Version History
Yandex ve Google Maps navigasyon desteği eklendi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.9.6
Size:
15.9 MB
Genre:
Business
Release Date:
2019-01-03
Developer:
Macellan
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps