BVAS/WG BVAS/WG Free Get
BVAS/WG

BVAS/WG

1.4.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-12-31

Size

17.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
BVAS/WG Description
Skala BVAS to narzędzie w formie kwestionariusza, służące do pomiaru nasilenia chorób z grupy zapalenia naczyń. BVAS/WG jest skróconą wersją tej skali. Stosuje się ją do oceny aktywności ziarniniaka Wegenera.

Prezentowana bezpłatna aplikacja to wygodny sposób na skorzystanie ze skali BVAS/WG, w dowolnym momencie, bez konieczności wypełniania drukowanych formularzy. Układ aplikacji odzwierciedla budowę kwestionariusza. Składa się z 9 głównych modułów (oraz dodatkowego „Inne”), które odpowiadają grupom narządów i układów. W każdej grupie wymienione są objawy chorobowe. Można im przypisać odpowiednio 1 lub 3 punkty (1 to tzw. mały objaw, 3 - duży objaw).

System automatycznie wprowadza punktację i dokonuje obliczeń. Wystarczy przy każdym z objawów wybrać jedną z dwóch możliwości - „przetrwałe” lub „nowe/pogorszone”. Otrzymany na tej podstawie wynik składa się z dwóch części. Pierwsza to liczba objawów w poszczególnych kategoriach (duże nowe/pogorszone, małe nowe/pogorszone, duże przetrwałe i małe przetrwałe). Druga część wyniku to ocena aktualnego stanu choroby, według następującej skali: ciężka/zaostrzenie, ograniczona/zaostrzenie, stan stabilny, remisja.
BVAS/WG 1.4.0 Update
2019-12-31 Version History
Poprawienie stabilności.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.4.0
Size:
17.3 MB
Release Date:
2019-12-31
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps