Cenová mapa Prahy Cenová mapa Prahy Not Available
Removed from the App Store
Cenová mapa Prahy

Cenová mapa Prahy

0.0.9 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-04-08

Size

28.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Cenová mapa Prahy Description
Mobilní aplikace Cenová mapa stavebních pozemků zobrazuje grafickou část vyhlášky č. 32/1998 v platném znění, která slouží ke zjištění administrativní ceny stavebních pozemků na území hl. m. Prahy. Zobrazené údaje mají informativní charakter a při zjišťování administrativních cen stavebních pozemků je nutné postupovat dle jednotlivých ustanovení výše uvedené vyhlášky.

Aplikace má jednoduché, intuitivní ovládání a jsou v ní k dispozici informace o ceně pozemku, adrese a parcele s možností propojení do webové aplikace „Nahlížení do katastru nemovitostí“, kterou provozuje Český úřad zeměměřický a katastrální.

Grafickou prezentaci cenové mapy je možné stáhnout do mobilního zařízení pro použití v režimu offline (tento režim umožňuje práci s aplikací bez připojení k internetu). V případě vydání aktualizace dat je možné prostřednictvím přehledného rozhraní data v aplikaci aktualizovat.

V neposlední řadě aplikace umožňuje využívání základních funkcí mobilních mapových aplikací jakou je například určování aktuální polohy uživatele v mapě a ukládání oblíbených lokalit.
Cenová mapa Prahy 0.0.9 Update
2019-04-08 Version History
Added new map resources, fixed issues, added support for new iOS versions
More
More Information
Price:
Free
Version:
0.0.9
Size:
28.0 MB
Release Date:
2019-04-08
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps