CIECH Tri Tour CIECH Tri Tour Free Get
CIECH Tri Tour

CIECH Tri Tour

1.0.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-09-02

Size

6.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
CIECH Tri Tour Description
Aplikacja umożliwia rejestrację na zawody triathlonowe, podgląd wyników na żywo w trakcie wyścigów oraz łatwy dostęp do najważniejszych informacji o imprezach z cyklu Ciech Tri Tour – JBL Triathlon Sieraków, Marbruk Triathlon Charzykowy, JBL Super League Triathlon Poznań oraz Triathlon Szczecin.

Aplikacja Ciech Tri Tour to odpowiedź na potrzeby uczestników i kibiców zawodów triathlonowych oraz wszystkich pasjonatów triathlonu w Polsce, jak również na nowe wyzwania przed jakimi staje organizacja masowych imprez sportowych. Dzięki aplikacji zawodnicy mają możliwość zapisania się na wybrane imprezy triathlonowe przez telefon, dostęp informacji dotyczących swoich zawodów takich, jak aktualności, mapy, profil trasy czy regulaminy wyścigów oraz historię swoich dotychczasowych startów.

W dniach zawodów aplikacja umożliwi relację z pierwszej ręki udostępniając narzędzia pozwalające podejrzeć wyniki uczestników na żywo (live-tracking), porównywać rezultaty pomiędzy zawodnikami oraz sprawdzać aktualne klasyfikacje. Dzięki temu bliscy i znajomi uczestników oraz wszyscy sympatycy triathlonu będą mogli śledzić postępy prosto z trasy wyścigów. Sami startujący zyskają z kolei możliwość odtworzenia i analizy własnego przebiegu trasy po zawodach.

Aplikacja służy również do organizacji wyzwań i rywalizacji wirtualnych, dzięki czemu może być użytecznym narzędziem także poza ścisłym sezonem triathlonowym oraz w sytuacjach gdy niemożliwe jest przeprowadzenie imprez masowych.

W ramach aplikacji dostępne będą także galerie zdjęć i filmów z danych zawodów oraz narzędzia umożliwiające dzielenie się swoimi wynikami na portalach społecznościowych, m. in. poprzez udostępnianie własnych zdjęć z opcją nakładek.
CIECH Tri Tour 1.0.0 Update
2021-09-02 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.0
Size:
6.1 MB
Genre:
Sports Utilities
Update Date:
2021-09-02
Developer:
STS-2 s.c.
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps