CK Metal CK Metal Free Get
CK Metal

CK Metal

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-03-28

Size

6.3 MB

Screenshots for iPhone

CK Metal Description
Poznávejte s námi svět
Dlouholetá tradice a zkušenosti přispěly k rozvoji firmy a ke zkvalitnění služeb. Během působení firmy jsme přepravili přes desítky tisíc spokojených pasažerů po celé Evropě. Našimi zákazníky jsou především cestovní kanceláře, školské instituce (Masarykova univerzita v Brně, desítky gymnázií po celém Brně i základní školy v Brně i širokém okolí), národní a nadnárodní společnosti, soukromé firmy a nakonec i soukromé osoby.
Autobusy poskytují cestujícím naprosté pohodlí při cestování i na větší vzdálenosti. Součástí autobusů jsou i kuchyňky zajišťujicí maximální komfort při cestování, mj. také toaletu a lednici. Každý autobus je zároveň vybaven klimatizací, tónovanými skly, navigací a ke všem autobusům je možné připojit přívěs.
Čas strávený v autobusu je možné si zkrátit sledováním DVD, které je součástí každého autobusu, poslechem reprodukované hudby nebo navštěvou baru ve spodní části autokaru (Neoplan a Setra). Samozřejmostí jsou polohovatelná sedadla a větší prostor mezi sedačkami oproti standartu.
CK Metal 1.0 Update
2016-03-28 Version History
This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
6.3 MB
Genre:
Travel
Update Date:
2016-03-28
Developer:
AppSisto
Language:
Czech English
More
You May Also Like
Developer Apps