CNK

CNK

2.0.7 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-10-28

Size

41.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
CNK Description
Aplikacja przedstawia system Virtual Warsaw działający w obrębie Centrum Konferencyjnego Kopernik (Centrum Nauki Kopernik - Warszawa).

Dzięki specjalnemu trybowi lokalizacji i audiodeskrypcji, przemieszczając się po Centrum Konferencyjnym, usłyszysz specjalne komunikaty dedykowane osobom niewidomym. Pomogą ci orientować się w przestrzeni obiektu.

Do poprawnego działania systemu musisz mieć aktywne usługi: GPS, Bluetooth, Internet, oraz kompatybilny smartfon. W przypadku korzystania z audiodeskrypcji konieczna jest aktywacja nakładki głosowej (Voice Over).

Warszawskie Centrum Konferencyjne Kopernik zajmuje część reprezentacyjnego i nowoczesnego budynku Centrum Nauki Kopernik. Wokół rozciągają się nadwiślańskie tereny zielone, tuż obok znajduje się Park Odkrywców, planetarium Niebo Kopernika oraz oczywiście samo Centrum Nauki Kopernik.

Centrum Konferencyjne Kopernik to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Do dyspozycji organizatorów oddaje przestrzeń na parterze i na piętrze, którą można dowolnie aranżować, nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz znakomitą, profesjonalną obsługę.
CNK 2.0.7 Update
2019-10-28 Version History
Drobne poprawki wizualne.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0.7
Size:
41.8 MB
Update Date:
2019-10-28
Developer:
Ifinity
Language:
English Polish Russian
More
You May Also Like
Developer Apps