Removed from the App Store
CRC

CRC

CRC Danışmanlık

1.4.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-02-19

Size

6.3 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
CRC Description
CRC uygulaması, CRC müşterilerinin hızlı, zamanında ve doğru yemek siparişleri vermelerini sağlayan, sayı kontrolünü ve fatura işlemlerini kolaylaştıran, CRC üye mutfaklarının ise müşteri siparişlerini tek bir tıkla zamanında ve düzenli olarak görüntüleyebildikleri bir uygulamadır.

CRC uygulaması günlük iş yoğunluğu içerisinde zamanı etkin ve verimli kullanabilmek adına tasarlandı. CRC uygulamasını en büyük avantajlarından biri ise müşterilerin tek bir tıkla sipariş verebilmelerini, tek bir tıkla detaylı sayı takibi raporlarına ulaşabilmelerini, ve değişmeyen sipariş adetlerinin sistem tarafından otomatik olarak verilmesini sağlar.

CRC uygulaması karşılıklı iletişimden kaynaklanan sorunlar nedeniyle hizmetin aksamasının, personellerin yönetimin belirlediği sipariş detaylarının dışında sipariş talebinde bulunmasını önlenmesini sağlamak için geliştirildi.

Aynı zamanda, yemek hizmetinde müşterilerin sipariş verme, sayı takibi konularında ve üyelerin sipariş takipleriyle ilgili tüm problemlerin önüne geçmektedir.
CRC 1.4.0 Update
2017-02-19 Version History
Major changes for iOS 10
Push notification certificate renewed
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.4.0
Size:
6.3 MB
Release Date:
2017-02-19
Developer:
CRC Danışmanlık
Language:
English
More
You May Also Like