Czas na Wnętrze Czas na Wnętrze Free Get
Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze

3.10.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-02-25

Size

42.3 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Czas na Wnętrze Description
Miesięcznik Czas na Wnętrze to unikalny, największy na polskim rynku magazyn o stylowych wnętrzach. Do każdego numeru jest dołączony e-dodatek, który zawiera materiały rozszerzające wydanie papierowe o obszerne informacje produktowe, galerie zdjęć i panoramy.

Wydawcą pisma jest AVT Korporacja – obecna na polskim rynku prasowym od blisko 20 lat, mające w swoim portfolio przeszło 20 tytułów (m.in. Budujemy Dom, T3 czy Digital Camera).

Czas na Wnętrze to przede wszystkim: design, stylowe wnętrza i sztuka. Na jego łamach przedstawiane są sylwetki mistrzów światowego designu, rozmowy z gwiazdami i nadziejami polskiego wzornictwa, a także nowinki ze świata sztuki i kulinariów. W każdym numerze redakcja udaje się z wizytą do czterech polskich domów oraz zabiera Czytelników na wycieczkę dookoła świata w poszukiwaniu inspiracji. Nie brakuje też praktycznych porad. Dekor, Dossier, Zakupowe Pokusy i Przewodnik Kupującego – to główne rubryki shoppingowe. Jest tu miejsce zarówno na prezentację mebli, jak i tekstyliów, dodatków, oświetlenia, sprzętów audio-video oraz RTV i AGD.

Teraz Czas na Wnętrze możesz obejrzeć na swoim iPadzie. Ta wersja jest dostępna z dodatkowymi galeriami zdjęć i setkami produktów w stylu prezentowanych wnętrz.
Czas na Wnętrze 3.10.1 Update
2020-02-25 Version History
Drobne poprawki
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.10.1
Size:
42.3 MB
Update Date:
2020-02-25
Language:
English French German Polish Spanish
More
You May Also Like
Developer Apps