Davinci Fitness Davinci Fitness Free Get
Davinci Fitness

Davinci Fitness

1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-03-30

Size

14.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Davinci Fitness Description
Değişim Başlasın !!!

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesinde yer alan Da Vinci Fitness, bölgede kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz ve spor yaparken kalite ile eş değer hizmet alabileceğiniz salonlar içerisinde yer almaktadır. Da Vinci Fitness, tecrübeli eğitmenleri ve Sambo MMA Türkiye Şampiyonu Ali Karadavut ile sizlere kaliteli eğitimler sunmaya devam ediyor.

Konumu bakımından metrobüse yakınlığı ve o bölgenin en iyi salonlarından biri olan Da Vinci ile bildiğiniz spor salonu klasiklerini unutmaya hazır olun. Çalışma alanlarının genişliği, aletlerin son teknoloji oluşu ve alanında uzman eğitmenleri ile birebir spor yapmaktan çok keyif alacaksınız. Salon içerisinde eğitmenlerin ilgili oluşu, sizi en doğru şekilde yönlendirmeleri ve müşterilerinin salonlarından ayrılırken memnun kalmışlıklarını ifade etmelerini hedef olarak benimseyen Da Vinci ailesi kendinizi iyi hissettiğiniz bir yerde spor yapmanızı sağlıyor.

Salonda fitness, gym, pilates, spinning, step aerobic, core workout gibi aktivitelerden yararlanabilirken aynı zamanda kondisyonunuzu güçlendirmek adına crossfit eğitimi alabileceğiniz ayrı bir bölüm de şuan da hazırlanmaktadır. Ayrıca salonda son zamanların en popüler ritim ve egzersiz hareketleri birleştirilerek yapılan Zumba dersleri de verilmekte. Günün yorgunluğunu saunada dinlenerek atabilir ve yorgunluğunuzdan kurtulmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İyi bir havalandırma sistemine sahip olan salonda soyunma odalarının genişliği, duş kabinleri ve özel eşyalarınızın güvenliği için kilitli dolap sistemi bulunmaktadır.

1 aylık ve yıllık üyelik paketine SporCard.com’un ayrıcalıklı hizmeti ile sahip olabilirken haftanın 7 günü hiçbir kısıtlama bulunmaksızın salonu kullanabilirsiniz.
Davinci Fitness 1.2 Update
2017-03-30 Version History
Anlık Bildirim problemi düzeltildi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
14.6 MB
Update Date:
2017-03-30
Developer:
Oceanic Software
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps