Depoji Depoji Not Available
Removed from the App Store
0

0 Ratings

Update Date

2018-08-28

Size

17.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Depoji Description
HAKKIMIZDA
Depoji.com Tüketicilere öncelikli olarak yerel ürün ve yerel Marka üreticilerinin ürünlerini, en uygun fiyatla, en hızlı teslimat seçenekleriyle ulaştırma gayesi ile kurulmuş Merkezi Konya’da bulunan 2 ortaklı bir firmadır. Farklı sektörlerdeki 25 yıllık bilgi ve tecrübelerini E-Ticaret sektöründe birleştirmek amacı ile kurumsallaşarak 2017 yılı son çeyreğinde yayın hayatına başlamıştır.

Şirketimiz Tüketicilere Ne Sağlıyor?
Depoji.com Ciddi ve köklü tedarikçilerin bulunmasına rağmen pazarlama, satış ve teslimat konularında Müşteri taleplerini karşılayacak bir altyapı ve personele sahip olmadıklarını, Üreticinin asıl işi olan daha uygun fiyatla, daha kaliteli ürün üretmek olduğu konusunda hemfikir olduğumuzdan, satış ve pazarlama işlemlerinin E-Ticaret platformlarında firmamız tarafından yürütüleceği konusunda bağlantılar yapılmıştır.

Ekibimizle İlgili Bilgiler
Depoji.com Ortakları bugüne kadarki İşletme ve İktisat birikimlerini Danışmanları, lojistik altyapısı, Türkiye Depo ve ofisinin merkezi bir konumda olmasının avantajı ile Tüm Türkiye’ye, Kaliteli ve zamanında teslimat Misyonu ile çalışmaya başlamıştır.

Sosyal Sorumluluk Projeleri
Depoji.com Gurup firmaları ve çeşitli dernek ve kurumlar aracılığı ile Sosyal Destek çalışmalarında da sektörde öncü konumda olmayı hedeflemiştir.
Hizmetlerimizle İlgili Bilgiler
Şirketimiz tüketicilereen kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Direk üreticisinden (aracısız) temin ederek, yaptığı anlaşmalar ile en uygun fiyatla tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır. Ödeme altyapısı güvenlikli ve bir çok ödeme yöntemi ile alışveriş imkanı sunmaktadır.
Depoji 1.0 Update
2018-08-28 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
17.0 MB
Genre:
Shopping
Update Date:
2018-08-28
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps