DH - Teknoloji Haberleri Video DH - Teknoloji Haberleri Video Free Get
DH - Teknoloji Haberleri Video

DH - Teknoloji Haberleri Video

1.6.4 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2020-01-15

Size

74.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
DH - Teknoloji Haberleri Video Description
Türkiye'nin en köklü sosyal ağı ve en eski teknoloji portalı DonanımHaber, yeni mobil uygulaması ile aradığınız her şeyi elinizin altına getiriyor. Modern bir kullanıcı arayüzü ve yepyeni bir tasarım anlayışı ile baştan aşağı yeniden tasarlanan mobil uygulamamızda her gün yepyeni haberler, ülkenin ve dünyada gündemin nabzını tutan paylaşımlar, teknolojiye ve hayata dair deneyimler yer alıyor.


9 Milyondan Fazla Konu, 1000'den Fazla Forum

En eski Türkçe sosyal ortamlardan biri olan DonanımHaber forumlarında 1000'den fazla forum yer alıyor. 9 milyonun üzerinde konu ve 130 milyonu aşkın mesaj uygulama ile telefonunuzun ekranına geliyor. Her gün binlerce kullanıcı, teknolojiye, ülke ve dünya gündemine, otomobillere ve hayata dair aklınıza gelebilecek her konuda konuşup, paylaşım yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor.


Anlık Bildirimlerle Gündeme Dair Öne Çıkanlar ve Topluluk Takibi

Uygulamayı kurduktan sonra onay vermeniz halinde gündeme dair sıcak gelişmelerden anında haberdar olabileceksiniz. Eğer siz de kendinizi bir "Teknoloji Delisi" olarak tanımlıyorsanız, bu alandaki gelişmeler, sıcağı sıcağına telefonunuzun ekranına düşecek. Ayrıca forumda paylaşılan konulardan bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabilecek, DH kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz.2 Milyona Yakın Kullanıcının Seçimi ile Öne Çıkan Konular ve Forumlar

Forumda kullanıcıların öne çıkardığı konular ve forumlar ile kitlelerin ilgisini çekmiş gelişmeleri anında takip edebiliyor olacaksınız. Ayrıca dilerseniz siz de paylaşacağınız bir konuyu geniş bir topluluğa yayıp veya paylaşılmış bir konuda öne çıkar butonunu kullanıp insanların dikkatini çekebilirsiniz.


İlginizi Çeken Konulardan Anında Haberdar Olun

Neler ilginizi çekiyor? Kendiniz bir teknoloji delisi olarak mı tanımlıyorsunuz? Yoksa oyunlar sizin için vazgeçilmez mi? Sıcak fırsatlardan ürün mü kovalıyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınız için rotayı yurt dışı e-ticaret sitelerine mi çeviriyorsunuz? Sorulara vereceğiniz yanıt her ne olursa olsun tek uygulama sizin için özelleşerek ilgi alanlarınıza uygun içerikleri favorilerinize getiriyor.
DH - Teknoloji Haberleri Video 1.6.4 Update
2020-01-15 Version History
DH uygulamasını daha iyi hale getirmeye çalıştığımız bu sürümde aramayı daha kullanışlı hale getirecek bazı düzenlemeler yaptık ve çökmeye neden olan önemli bir hatayı giderdik. Ayrıca;
- Video indirme için sistem kaynaklarının aşırı tüketimini engellemek ve hataları ortadan kaldırmak adına bazı iyileştirmeler yaptık.
- Forumda imzaların görünür olması sağlandı ve menü'den imzaların gösterilmesini sağlayan ayar eklendi.
- Akıllı arama özellikleri sağ menüye entegre edildi ve bu ekrandan yeni arama ekranlarına yönlendirme sağlandı.
- Bunu mu demek istediğiniz özelliğindeki hatalara neden olan sorunlar düzeltildi.
- Bildirim ayarları ekranında hatalı çalışan buton yapıları düzeltildi ve kapatıldığı halde bildirim gelmesine neden olan çalışma mantığı sorunları giderildi.
- Bilinen birçok hata giderildi ve iyileştirmeler yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.6.4
Size:
74.5 MB
Release Date:
2020-01-15
Language:
Turkish
More
You May Also Like