Dijital Basın Dijital Basın Free Get
Dijital Basın

Dijital Basın

0.9.13 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-04-11

Size

86.0 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Dijital Basın Description
Dijital Basın gazete ve dergilere elektronik ortamda ulaşmak isteyenler için hazırlanmış bir dijital yayın platformudur.

Medyanın en eski ve yaygın kolu olan yazılı basın artık dijital imkânlar ile birlikte bize daha fazlasını sunuyor. Kâğıt tüketimini azaltarak çevreye sağladığı katkı, geleneksel baskı ve dağıtım giderlerine ihtiyaç duymaması sebebiyle sağladığı fiyat avantajı, istediğiniz zaman istediğiniz yerden abonesi olduğunuz yayının güncel ve arşiv nüshalarına erişim sağlanması bunlardan sadece birkaçı.

Türkiye’nin ulusal, bölgesel ve yerel ölçekte yayın yapan gazete ve dergilerini tek bir çatı altında okuyucularına sunmayı amaçlayan Dijital Basın, hem yayıncıların hem de abonelerin en iyi dijital yayın okuma deneyimine ulaşmalarını sağlamayı kendisine hedef edinmiştir. Zamanla global bir marka olarak tüm dünyadan yayınların da sunulması amaçlanmaktadır.

Bireysel ve kurumsal abonelik paketlerinin yanı sıra ortak okuma noktaları gibi hizmetler sağlayan sistemimiz, kütüphaneler ve medya konusunda uzmanlaşmış diğer iş kolları için de son derece işlevsel paket ve çözümler sunmaktadır.
Dijital Basın 0.9.13 Update
2020-04-11 Version History
- Anasayfa Güncellendi
- Performans iyileştirmeleri yapıldı
More
More Information
Price:
Free
Version:
0.9.13
Size:
86.0 MB
Genre:
News
Update Date:
2020-04-11
Language:
English
More
You May Also Like