Divers24 Divers24 Free Get
Divers24

Divers24

2.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-02-28

Size

36.2 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Divers24 Description
IVERS24 jest największym polskim medium traktującym o nurkowaniu. Od 2010r. przekazujemy ciekawe i ważne informacje z Polski i ze świata, dotyczące wszelkich form nurkowania oraz związanych z nimi aktywności.

Na naszych łamach każdy zainteresowany nurkowaniem znajdzie coś dla siebie. Dzięki współpracy z wieloma osobami zajmującymi się na co dzień szkoleniem, podróżami nurkowymi, archeologią podwodną czy nurkowaniem technicznym, dysponujemy ciekawymi sekcjami tematycznymi, współtworzonymi przez specjalistów w swojej dziedzinie.

DIVERS24 wspiera wiele akcji i inicjatyw w całym kraju, obejmując je swoim patronatem. Dzięki temu nasi czytelnicy mają pierwsi dostęp do unikatowych materiałów, najświeższych informacji, relacji oraz galerii zdjęć, z bardzo zróżnicowanej oferty imprez i eventów nurkowych.

Na przestrzeni ostatnich lat wszystko to pozwoliło nam to wypracować pozycję lidera wśród wydawnictw nurkowych w kraju oraz wiarygodnego partnera dla firm działających w branży nurkowej. Mimo to, wciąż jesteśmy głodni kolejnych wyzwań. Dlatego cały czas staramy się rozwijać i doskonalić, by jak najlepiej móc wykonywać założoną sobie misję oraz osiągać kolejne cele.

W marcu 2017r. zaczęliśmy wydawać magazyn DIVERS24. Pismo ukazuje się jako kwartalnik w formie papierowej oraz elektronicznej. Nasze wydawnictwa utrzymujemy na poziomie najlepszych periodyków na świecie, cały czas szukając miejsc, w których możemy się poprawić.
Divers24 2.1 Update
2020-02-28 Version History
Small bugs fixes
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.1
Size:
36.2 MB
Genre:
Sports Lifestyle
Update Date:
2020-02-28
Developer:
Setupo
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps