Diyet Asistan Diyet Asistan Free Get
Diyet Asistan

Diyet Asistan

1.1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-01-22

Size

54.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Diyet Asistan Description
İnsanların en iyi diyetisyeni bulmalarını ve kolay bir şekilde randevu almalarını istiyoruz. Kendilerine en yakın diyetisyeni bulmalarına yardımcı olmak için beraber çalışıyoruz.

İnsanlar diyetisyen hizmetini de online olarak talep ediyor. Diyet Asistan uygulaması ile online takip artık çok kolay.

Diyetisyenler danışanların için kolayca menüler hazırlayıp paylaşabilir ve online olarak takip edebilir. Artık diyet listeleri ve haftalık takipler içi kâğıt doldurmak yok. Diyet Asistan app’i ile hepsi parmaklarının ucunda...

Danışanların hangi öğünde ne yediğini gör, puan ver. Yanlışları anında gör ve düzelt. Mesafeler artık engel değil dilediğin yer ve zamanda danışanlarınla iletişimde kal, hizmet kaliteni arttır.

Aklınızdaki soruları diyetisyenlere sorun ve cevaplar alın. Diyet Asistan blog sayfasında sağlıklı beslenme ile ilgili diyetisyen yazılarını takip ederek bilgi düzeyinizi arttırın.

Hesaplama araçları ile sağlıklı bir hayat ve beslenme için ihtiyacınız olan her şey bir arada, aktivite ve beslenme alışkanlıklarınızı paylaşımlarınız ile sisteme ekleyerek bu bilgilere dilediğiniz zaman erişebileceksiniz. Diyetisyen de bu bilgileri takip edeceği için beslenme alışkanlıklarınızdaki yanlışları daha kolay görebilecek.

Tüm bu ihtiyaçlarınız için hemen Diyet Asistan appini indirip kullanmaya başlayın.
Diyet Asistan 1.1.1 Update
2019-01-22 Version History
- Hatalar çözüldü
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1.1
Size:
54.6 MB
Release Date:
2019-01-22
Language:
English
More
You May Also Like