Diyet, Kilo Verme & Güzellik Diyet, Kilo Verme & Güzellik Free Get
Diyet, Kilo Verme & Güzellik

Diyet, Kilo Verme & Güzellik

Erol KABADAYI

2.2.16 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-07

Size

51.3 MB

Screenshots for iPhone

Diyet, Kilo Verme & Güzellik Description
Diyet Programı Kadının Ajandası uygulamamızla sizlere A'dan Z'ye bir çok bilgi paylaşacağız. Diyet, sağlıklı beslenme, kilo verme, diyet listesi, diyet yemekleri, diyet tatlıları, diyet çorbaları, diyet salataları ve zayıflama gibi bir çok bilgi paylaşımı ve makale paylaşımları. Uzman kişilerden öneriler gibi bir çok paylaşımı sizinle buluşturacağız.

Uygulamamızla fitte kalmak artık çok kolay. Her an yanınızda olacak bilgiler çabuk ve anlaşılır pratik bilgiler kadının ajandası uygulamamızda yer alacak. Zayıflamak istiyorsanız, sağlıklı beslenmenin yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size ilettiğimiz bilgileri uygulamanız size en büyük yardımcı olacaktır.

Sizler için hazırladığımız 30 Günde Kilo Verme diyet programı ve 30 Günde Kilo Verme fitness hareketleriyle hedeflediğiniz kiloya sağlıklıca ulaşabilirsiniz. Zayıflamanıza yardımcı olacak diyet bilgileri, hareketler herşey mevcut. Zayıflama için aradığınız ne varsa bu uygulamada yer almakta

Göbek Eritme - Karın Kası yapma egzersiz hareketleri ve Kalça bacak egzersizlerinide kullarak vücudunuzu fit yapabilirsiniz.

Hangi yiyecek kaç kalori ve yerken nelere dikkat edilmesi gibi bilgi paylaşımlarımız size çok destek olacaktır.

Diyetinizi yaparken, kilo verirken nelere dikkat etmelisiniz? Nasıl hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz? Bu gibi soruların cevebını diyet, kilo verme uygulamamızda bulabilirsiniz. Bir diyet programında olması gereken tüm destekleri verileri sizlere sağlıyor olacağız. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza, kilo vermenize yardımcı olacak kadının ajandası uygulamamız en iyi dostunuz olacaktır.

Verdiğiniz kiloları almamak için gerekli tüm bilgiler de uygulamamızda yer almakta. Sizlere ilettiğimiz günlük bildirimler sayesinde verdiğiniz kiloları koruyabilirsiniz.

Aç kalmadan, sağlıklı beslenmek için bizi takip etmeniz yeterli. Verilen listeleri ve egzersizleri uygulamanız halinde formda kalacaksınız. Günlük bildirimlerimizle size ilettiğimiz bilgileri detaylı okumanızı tavsiye ederiz. Burdan alacağınız bilgiler sağlıklı beslenmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı beslenme ile vücudunuz fit bir yapıya sahip olacaktır.

Zayıflamak için adım atmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bildirmek isteriz. Zayıflamanıza yardımcı olacak egzersiz hareketleri ve ek bilgiler her geçen gün uygulamamızda artmakta bizi takip etmeniz yeterlidir.

Göbek eritme, karın kası yapma, kalça ve bacak egzersizleri ile fitte olacaksınız. İstediğiniz vücuda ve kiloya uygulamamız sayesinde hızlıca kavuşacaksınız.

Güzellik kategorimizde: Cilt bakımı, cilt sorunları, makyaj, saç bakımı ve vücut bakımı gibi kadınların en merak ettiği sorulara cevap bulabilirsiniz. Günlük bilgi paylaşımlarımızı sizlere ileterek işlerinizi kolaylaşırmak asıl amaçlarımızdandır. Her geçen gün yeni paylaşımlar ekleyerek uygulamamızın bilgi alanını genişletiyor olacağız.

Uzmanlardan derlediğimiz bilgiler ile Kadının Ajandası uygulamamız olarak siz saygı değer kullanıcılarımıza her gün faydalı bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Uygulama İçeriği:

- Diyet Çorbaları
- Diyet Yemekleri
- Diyet Salataları
- Diyet Tatlıları
- Diyet Meyveleri
- Diyet Listesi
- Karışımlar, Detoks suları
- Kalori Cetveli
- Diyet Soruları

Güzellik
- Cilt Bakımı
- Cilt Sorunları
- Makyaj
- Saç Bakımı
- Vücut Bakımı

Sağlık Yaşam

30 Günde Kilo Ver
Egzersizli Diyet Listesi İle Zayıfla
Diyet, Kilo Verme & Güzellik 2.2.16 Update
2018-07-07 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.2.16
Size:
51.3 MB
Release Date:
2018-07-07
Developer:
Erol KABADAYI
Language:
Catalan Chinese Czech Danish Dutch English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Norwegian Bokmål Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps