Dny Marianne Dny Marianne Free Get
Dny Marianne

Dny Marianne

Víkend největších slev!

4.0.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-09-09

Size

131.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Dny Marianne Description
DNY MARIANNE - tři dny plné jedinečných slev a úžasných dárků vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Exkluzivní nákupní akce tohoto roku je konečně tu! Od 18. do 20. září se můžete těšit nejen na skvělé slevy, ale i na speciální doprovodný program v Marianne Lounges v obchodních centrech po celém Česku i Slovensku. Čeká na vás více než 600 nabídek do 6000 obchodů a slevy až 70 %.

Mobilní aplikace DNY MARIANNE vám poskytne maximální množství informací a pomůže vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Dále nabízí možnost zakoupit si elektronické kupony, které můžete během víkendu uplatnit stejně jako ty tištěné. Cena kuponů je 110 Kč.

Pokud máte zakoupenou tištěnou kuponovou knížku DNY MARIANNE nebo DNY MARIANNE BYDLENÍ, které jsou součástí zářijových čísel MARIANNE a MARIANNE BYDLENÍ, máte možnost procházet nabídky i ve svém telefonu. V kuponových knížkách i v časopisech naleznete kód, který vám umožní vstup do aplikace.

Pozor! Tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek.
Dny Marianne 4.0.3 Update
2020-09-09 Version History
S novým ročníkem 2020 Vás opět čeká i nová verze aplikace. Kromě dnes již standardního rebrandingu se setkáte s vylepšeným procesem synchronizace. Nyní už se nestane, že by jste neviděli všechny kupóny! Mezi dalšími novinkami je vylepšené zobrazování obsahu z webových stránek přímo v aplikaci.
V poslední verzi se dočkáte k vylepšení týkající se pravidel GDPR.
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.0.3
Size:
131.6 MB
Update Date:
2020-09-09
Developer:
BURDA Media 2000
Language:
Czech English Slovak
More
You May Also Like
Developer Apps