Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor Free Get
Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor

Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2015-12-01

Size

40.0 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor Description
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Doğum Günü Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların daha iyi bir Doğum Günü geçirmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine bekliyoruz.
Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor 1.0 Update
2015-12-01 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
40.0 MB
Release Date:
2015-12-01
Developer:
Cihangir Korkmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps