Doviz.com Güncel Kur Bilgileri Doviz.com Güncel Kur Bilgileri Free Get
Doviz.com Güncel Kur Bilgileri

Doviz.com Güncel Kur Bilgileri

5.9.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-07-30

Size

95.9 MB

Screenshots for iPhone

Doviz.com Güncel Kur Bilgileri Description
Piyasayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler ve kripto para, döviz, altın ve borsa verileri anında cebinizde!

Döviz uygulamasını kullanarak:

‌• İstediğiniz döviz kurları, altın ve hisse senetleriyle kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans bilgilerini aynı anda takip edebilirsiniz.
• Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını öğrenebilir; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafikleriyle takip edebilirsiniz.
• En güncel piyasa haberlerine anında ulaşabilir, bildirimler sayesinde piyasayla ilgili en önemli gelişmeleri ilk siz öğrenebilirsiniz.
• Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu birbirleriyle karşılaştırabilir ve farklı türlerde altın fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.
• Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğiniz kur bilgileri istediğiniz değere ulaştığı anda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Güncel döviz, altın, borsa ve kripto para verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını hemen indirin!

Yasal Uyarı: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.S. tarafından sağlanmaktadır.

Doviz Premium ile en güncel piyasa verilerine ve portföyünüze reklamsız ulaşabilir; cüzdan, çevirici ve alarm özelliklerine hızlıca erişebilirsiniz! Aylık veya yıllık premium abonelik seçenekleri ile Doviz uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. Satın alma işlemini onayladığınızda abonelik tutarı iTunes’da tanımlı olan hesabınızdan kesilir ve aboneliğiniz her ay ya da her yıl kendiliğinden yenilenir. Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz bir sonraki kesim tarihinden en az 24 saat önce iTunes Store üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik işlemine ait gizlilik ve kullanım şartları için Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz:
https://www.doviz.com/kullanim-kosullari
https://www.doviz.com/gizlilik-politikasi
Doviz.com Güncel Kur Bilgileri 5.9.1 Update
2019-07-30 Version History
• Kur, altın ve kripto para detay sayfalarına çevirici kısa yolu eklendi.
‌• Widget'ın dakikada bir yenilenmesi için düzenleme yapıldı.
‌• Hata düzeltmeleri yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
5.9.1
Size:
95.9 MB
Genre:
Business
Release Date:
2019-07-30
Developer:
Noktacom Medya AS
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps