DUA / Evrad-ı Şerife DUA / Evrad-ı Şerife Free Get
DUA / Evrad-ı Şerife

DUA / Evrad-ı Şerife

Server Iletisim

1.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-01-31

Size

16.0 MB

Screenshots for iPhone

DUA / Evrad-ı Şerife Description
(Ayet ve Hadislerden) Dua Okumaları

Dua uygulaması Kur’ân-ı Kerîm’in bazı sûre ve âyetleri ile Efendimiz’in yaptığı dualardan oluşmuştur. Peygamber Efendimiz’in mübarek dilinden dökülen dua metinleri alınırken kaynak olarak hiç olmazsa Kütüb-i Sitte’den birinde geçmesi esas alınmıştır. Her gün okunacak bölümü müteakip Cuma gününden başlamak üzere günlere göre okunacak bir seçki yapılmıştır. Uygulama açıldığında her gün okunacak dualardan sonra -takvimden gün bilgisini alarak- o günün dua seçkisini eklemektedir.

Günün her vaktinde okunması mümkün olan bu duaların, sabah namazından sonra işrak vaktini değerlendirmenin önemini bildiren rivayetlerden hareketle özellikle bu vakitte okunduğunda çok yönlü fayda sağlayacağı bilinmelidir.

Peygamber Efendimiz farklı zaman ve mekânlarda zikir ve dua ile meşgul olduğu gibi hayat meşgalesi içerisinde neredeyse her bir işten önce ve/veya bazen de sonra o işe mahsus özel dualarda bulunmuş ve bunu inananlara tavsiye etmiştir. Tavsiye edilen veciz dua metinlerinden bir seçki de uygulamada ayrı bir bölüm olarak konulmuştur.
Muvaffakiyet Allah’tandır...
DUA / Evrad-ı Şerife 1.3 Update
2017-01-31 Version History
-Bazı ufak hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
16.0 MB
Genre:
Utilities Books
Release Date:
2017-01-31
Developer:
Server Iletisim
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps