E-contact E-contact Free Get
E-contact

E-contact

Alexander Kholodov

1.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-09-22

Size

38.2 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
E-contact Description
Твоє навколишнє середовище повністю залежить від тебе. Якщо у твоєму домі, на вулиці, чи у всьому місті є проблема, яка тебе турбує, ти завжди можеш її вирішити, або, принаймні, вплинути на її розв’язання.

Додаток E-contact спрямований на вирішення проблем, які стосуються покращення повсякденного життя Дніпра та регіону шляхом донесення цих проблем до місцевих органів виконавчої влади. Тобі абсолютно не обов'язково знати до кого саме тобі треба звернутися - контакт центр самотужки переадресує звернення компетентній особі.

E-contact є інструментом ефективного спілкування з владою щодо питань, які турбують населення. Твій під’їзд потребує ремонту? Стан дорожного покриття затримує просування транспорту? У твоєму будинку не працює ліфт? Тебе цікавлять пільги для учасників АТО?

Скористуйся додатком аби дізнатися що саме зараз турбує мешканців твого міста чи села через стрічку новин або інтегровану мапу, що відображає звернення з усього району. Ти можеш легко додати своє звернення виклавши зміст проблеми у текстовому форматі, та додавши фото та территоріальну прив’язку до свого допису. E-contact фіксує стан опрацювання проблем (виконано, не виконано, в роботі) та повідомляє, коли твоє звернення дістане вирішення.

Головні функції E-contact:
- стрічка новин із проблемами, які турбують населення
- мапа зі зверненнями
- форма для додавання звернення
- своєчасні сповіщення щодо опрацювання доданої проблеми

Завдяки додатку E-contact, ти можеш допомогти владі задовольнити як культурні так і побутові потреби, та вирішити питання місцевого значення.
E-contact 1.1 Update
2016-09-22 Version History
● Виправлені незначні помилки
● Оптимізовано завантаження зображень до звернення
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
38.2 MB
Update Date:
2016-09-22
Developer:
Alexander Kholodov
Language:
English Ukrainian
More
You May Also Like
Developer Apps