Edebiyatta İlkler (%100 Öğren) Edebiyatta İlkler (%100 Öğren) Free Get
Edebiyatta İlkler (%100 Öğren)

Edebiyatta İlkler (%100 Öğren)

Mahmut Kok

1.0.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-01-11

Size

19.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Edebiyatta İlkler (%100 Öğren) Description
Türk Edebiyatında ilkler birçok insan tarafından öğrenilmeye çalışılan bir konudur. Uygulamamız ile değişik seçeneklerden yararlanacak ve bu bilgileri kalıcı olarak öğrenebileceksiniz.

>> Uygulamamız tamamen ücretsiz ve reklamsızdır. Edebiyatımızdaki modern anlamda hazırlanmış ilk ücretsiz ve reklamsız uygulama budur! :)

Tüm bilgiler uygulama içinde tanımlıdır, internet gerekmez.

Öğrenme durumunuzu Başarı Yüzdeli Liste bölümünden takip edebilirsiniz. Çoktan Seçmeli Test bölümünde size sorulan soruları doğru şekilde cevaplayarak başarı oranınızı yükseltebilirsiniz. %100 öğrenene kadar, günde birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Eşleştirme ve Doğru Yanlış bölümlerimiz bir çeşit bilgi yarışması gibi tasarlanmış olsa da cevapları bulabilmeniz için biraz dikkatli olmanız yeterli olacaktır. Bu bölümleri, test olarak değil, farklı bir öğrenme yöntemi olarak düşünebilirsiniz.

Cevabı Gör bölümünde, size verilen bilgiye göre doğru cevabın hangisi olduğunu düşünüp bulmaya çalışın. Cevabı Gör düğmesine dokunduğunuzda cevabı görebileceksiniz. Eğer doğru cevabı o anda hatırlayamazsanız bir süre düşünüp beyninizi zorlamanızı öneririz. Zorlayarak bulduğunuz cevaplar %100 öğrenmeye en yakın cevaplardır.

Edebiyatımızdaki ilkler hakkında bugüne kadar hiçbir bilginiz yoksa, Başarı Yüzdeli Liste bölümünden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bölümü arada sırada okuyabilirsiniz. Bu okuma size bir aşinalık kazandıracaktır; ama %100 öğrenmeyi bu şekilde sağlamanız çok zor! Uygulamamızdaki diğer bölümleri kullanarak bilgileri kalıcı hale getirebilirsiniz.

Uygulamamızda Türk Edebiyatı ilklerinin yanı sıra Dünya edebiyatında ilklerden örneklere de yer verilmiştir.

Bilgi Kartları bölümümüzde, uygulamamızda yer alan bilgileri güzel bir arkaplan resmi eşliğinde takip edebilirsiniz. Dilerseniz buradaki bilgileri çeşitli sınavlara hazırlık yapan veya bu tür konulara ilgi duyan arkadaşlarınızla ister resimli halde isterseniz sadece metin olarak paylaşabilirsiniz.

Bilgileri, sınavlara hazırlanan arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için farklı seçenekler ekledik. İsterseniz Bilgi Kartları bölümünde isterseniz resimli mesaj olarak, isterseniz sadece metin olarak paylaşım yapabilirsiniz.


Test (Çoktan Seçmeli) bölümünde her seferinde size rastgele sorulan 10 soruyu doğru cevaplamaya çalışın. Bu bölüme her girişinizde sorular ve şıklar değişmektedir. Aynı sorular sorulduğunda diğer şıklardaki cevaplar ve sorunun doğru cevabının olduğu şık değişir. Bu sayede ezbere kaçmadan öğrenme sağlayabilirsiniz. (Açıklama: Test bölümünde sorular ve şıklar rastgele gelmektedir. Bu nedenle şıklarda, sorulan soru için caydırıcı olmayan seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Buradaki amaç farklı yöntemlerle öğrenmeyi kalıcı hale getirmeye çalışmaktadır. Bu bölümde verilen soru ve şıklar, gerçek sınavlardakine uygun olmayabilir.)
DİKKAT: Test bölümü, Başarı Yüzdeli Listedeki oranları etkilemektedir. Testi başlattığınızda hazırlanan 10 adet soru veritabanında "soruldu" olarak işaretlenir. Doğru cevaplarınızın veritabanına işlenebilmesi için mutlaka Degerlendirme işlemi yapmanız gerekir. Başarı Yüzdeli Listedeki başarı durumunuzu yüzdeli olarak doğru bir şekilde görmek için başladığınız testi mutlaka bitirmelisiniz.

Liste bölümü dışındaki tüm bölümlerde bilgiler rastgele gösterilmektedir. Bu sayede ezber sırası gibi monoton bir durumla karşılaşmazsınız ve her seferinde biraz düşünmek zorunda kalırsınız.


Görüş ve önerilerinizi almaktan memnuniyet duyarız. Yeni sürümde bulunması gerektiğini düşündüğünüz bilgiler varsa bize e-posta adresimiz üzerinden bildirebilirsiniz. Sınavlara hazırlanan tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz.
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.2
Size:
19.0 MB
Release Date:
2019-01-11
Developer:
Mahmut Kok
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps