EDUSEMESTER - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Yurtdışı Dil Okulları EDUSEMESTER - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Yurtdışı Dil Okulları Free Get
EDUSEMESTER - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Yurtdışı Dil Okulları

EDUSEMESTER - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Yurtdışı Dil Okulları

Taorus Dijital

2.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2016-02-13

Size

3.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
EDUSEMESTER - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Yurtdışı Dil Okulları Description
EDUSEMESTER Yurtdışı Eğitim Danışmanlık | Yurtdışı Dil Okulları

+ Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
+ Yurtdışı Dil Okulları
+ Yurtdışı Yaz Okulları
+ Pasaport / Vize
+ Yurtdışı Üniversite
+ Master / MBA
+ Yurtdışı Sertifika
+ Yurtdışı Eğitim İndirimler

EDUSEMESTER size yurtdışı eğitim ile ilgili bir çok alanda kaliteli ve güvenilir akademik danışmanlık hizmeti sunuyor. Sizi de başarılı referanslarımız arasında görmekten çok mutlu olacağız.

Yurtdışı eğitim sektöründe faaliyet gösteren EDUSEMESTER sizlere dünyanın pek çok ülkesinde dil eğitimi, sertifika programları, mesleki kurslar, staj olanakları work & travel programları, yaz kursları ile değişik eğitim fırsatları sunar.

Hangi ülkede, hangi eğitimi alacağınıza, sınırlı zaman ve paranızı nasıl değerlendireceğinize karar verme sürecinde; farklı alternatifleri inceleme, beklentilerinize ve bütçenize uygun programı seçme konusunda tecrübeli kadrosuyla EDUSEMESTER Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size en doğru hizmeti verir. Okul kayıt işlemlerinizi, konaklama ve seyahat organizasyonunuzu ve vize başvurunuzu sizin adınıza titizlikle takip eder.

Yurtdışı eğitim ve akademik danışmanlık EDUSEMESTER yurtdışı eğitim danışmanları ile yurtdışında dil okulları, work and travel, üniversite ve yüksek lisans programları hakkında tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Yurtdışı Eğitim, Yurtdışı Dil Okulu, Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı.

Yurtdışı eğitim programları ve yurtdışı dil okulları hakkında tavsiyeler ve fiyat bilgileri için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunan EDUSEMESTER Yurtdışı Eğitim Danışmanlık.

EDUSEMESTER'in uzman danışmanlarıyla görüşün, 16 farklı ülkede, 40'ı aşkın şehirde yurtdışı eğitiminizi planlayın.

Uluslararası Eğitimde Dünya Lideri

Kişisel ihtiyaçlarınıza göre planlanmış eğitim programlarımıza katılın, bir dil kursundan daha fazla verim alın. EDUSEMESTER ile yabancı dilde tam akıcılık kazanmanın yanı sıra, kariyer hedeflerinize yönelik alanlarda dersler alabilir, TOEFL, IELTS gibi uluslararası dil sınavlarına hazırlanabilir ve yurtdışında yüksek öğrenim görmeniz için gerekli altyapıyı edinebilirsiniz.

İngiltere, ABD, Malta, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Singapur, Fransa, İrlanda, İspanya, Almanya, İtalya, Kosta Rika, Çin, Japonya
More Information
Price:
Free
Version:
2.1
Size:
3.8 MB
Genre:
Education Travel
Release Date:
2016-02-13
Developer:
ERDINC BAKIR
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps