Ekin Türk TV Ekin Türk TV Free Get
0

0 Ratings

Update Date

2015-01-05

Size

15.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Ekin Türk TV Description
Ekin Türk Tv Kurumsal Tv Uygulaması.

Rm Radyo Ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. 08.11.2007 yılında Anadolu'nun özel televizyon kanalı olarak yayın hayatına başladı. EKİN TV gün boyu müzik, akşam prime time saatlerinde ise müzik - eğlence program yayınları ile tanınan EKİN logosu ile bilinen uydu kanalının sahibi ve işleticisidir.

Üç yıldan fazla bir süredir, EKİN TV ekonomik ve politik bakımlardan hızla değişen, kalkınmakta olan ülkelerde sıkça ve genellikle karşılaşılan ekonomik politik bir çok zorluk ve sıkıntıları başarı ile aşarak bugünlere gelmiştir.
İlk Anadolu Türkülerinin Adresi olarak yayın hayatına başlayan EkinTV tarafsız yayınları ile halkımızın teveccühü ve sevgisini kazanmış olmasının yanı sıra türkü kanalları arasında bir numara olarak yerini almıştır.
Stüdyolarımız tamamen dijital alt yapı ile hazırlanmış olup yayın akışı ve prodüksiyon, bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır.
EKİNTV tüm büyük şehirler, kasabalar ve hatta küçük yerleşim bölgelerine
kadar yurdun her yerinde en mükemmel şekilde yayınlarının izlenebilmesi maksadı ile ülke genelinde yayın ağı kurmuştur.
Ülke genelinde EKİNTV erişimi %96,5 ile en yüksek seviyede gerçekleşmektedir. Tüm bunlara ilaveten EKİNTV yayınları uydu vasıtası ile Orta Doğu / Arap Ülkeleri ve İsrail, Avrupa/Avrupa Birliği ülkeleri ile Doğu Avrupa /Balkan Ülkeleri ayrıca Kafkaslarda Türki Cumhuriyetler`in tamamında izlenebilmektedir.

Mükemmel projelendirilerek uygulanan en modern teknik alt yapısı, başarı merkezli insan kaynakları yönetimi ve hepsinden öte pazardaki üstün rekabet gücü ile EKİNTV bugün Türkiye Medya Sektörünün rekabet edebilme şansı ve olanakları en geniş medya kuruluşudur.
Ekin Türk TV 1.0.1 Update
2015-01-05 Version History
Splash screen hatası giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
15.1 MB
Update Date:
2015-01-05
Language:
English German
More
You May Also Like
Developer Apps