Eleman.net iş ilanları - ilanı Eleman.net iş ilanları - ilanı Free Get
Eleman.net iş ilanları - ilanı

Eleman.net iş ilanları - ilanı

3.4 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-02-04

Size

4.0 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Eleman.net iş ilanları - ilanı Description
Eleman.net ücretsiz iş ilanları uygulaması ile tüm işler yanınızda.

Eleman.net uygulamasıyla özgeçmiş oluşturmadan ücretsiz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Özgeçmiş oluşturarak veya giriş yaparak Türkiye'nin tüm şehirlerinde yayınlanan online iş ilanları arasından kendinize uygun olanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. İş ilanı yayınlayan firmaların telefon numaralarını görebilir, iş başvurusu yaptığınız firmalara başvurunuzun durumunuzu sorabilirsiniz. Ayrıca özgeçmişinizi online olarak düzenleyebilirsiniz. Eleman.net ücretsiz iş ilanları uygulaması ile kariyer hedefinize uygun iş ilanlarına hızlıca ulaşın.

Eleman.net İşkur tarafından verilen lisans ile eleman ilanları yayınlamaktadır. Eleman arayışı olan firmalar ve iş ilanı vermek istiyorum diyen tüm firmalar ilan yayınlayabilir. Uygulama üzerinden, iş ilanı ver diyerek ilan yayınlayabilir, iş başvurularınızı inceleyebilirsiniz.

Eleman arıyorum veya iş arıyorum diyorsanız, mavi yaka ve ara kademede sektöründe lider eleman net online iş ilanları sitesinde yerinizi alın.

İş arama motorumuz ile çevrenizdeki işlere ulaşabilir, harita üzerinden iş arayabilirsiniz. İş alarmı kurarak aramanıza uygun yeni bir iş geldiğinde eposta ve mobil bildirim ile tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. İş arıyorum diyorsan hemen online özgeçmiş oluştur seninde 24 saatte hemen işin olsun.


Eleman.net Türkiye İş Kurumu'nun 21.07.2017 tarih ve 606 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Eleman.net iş ilanları - ilanı 3.4 Update
2020-02-04 Version History
Performans iyileştirmeleri
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.4
Size:
4.0 MB
Genre:
Business
Update Date:
2020-02-04
Developer:
Piko Bilisim
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps