Ensar.tv Ensar.tv Not Available
Removed from the App Store
Ensar.tv

Ensar.tv

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-10-24

Size

2.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Ensar.tv Description
Ensar Vakfı, 30 yıldır bağlı olduğu misyon ve sahip olduğu vizyonla hizmet hayatına devam etmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan Ensar Televizyonu değer ve erdemlerinin farkında bireyler yetiştirmek adına öncelikli olarak eğitim alanında faaliyetleri olan Ensar Vakfı'nın bünyesinde kurulan Değerler Eğitimi Merkezi paralelinde eğitim programları ve seminerler hazırlayıp, yayınlayarak verilen eğitim hizmetinin sınırlarını genişletmektedir.

Arapça, Kuran-ı Kerim, Tefsir, Hadis, Fıkıh, İlmihal, Siyer derslerinin gerek interaktif, gerek uygulamalı programlarla öğrencilerin ders tekrarlarının kolaylaştırılması ve bu derslerle ilgili izleyicilerin eğitimlerini internet üzerinden çok kolay bir şekilde takibini sağlayan Ensar Televizyonu çağımızın sağladığı kolaylıkları sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir.

Tematik eğitim kanalı misyonuyla eğitim vermenin yanısıra eğitimle ilgili haberler, yarışmalar, tartışma programlarına da yer verecek olan Ensar Televizyonu tecrübeli eğitmen kadrosu ve seminercileriyle, özverili ve dinamik çalışma ekibiyle siz değerli izleyicilerimizin hizmetindedir.
Ensar.tv 1.0 Update
2015-10-24 Version History
Bu güncelleme Apple’ın en son imzalama sertifikasıyla imzalandı. Yeni bir özellik eklenmedi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
2.6 MB
Update Date:
2015-10-24
Developer:
Dogan Beyribey
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps