E-Okulum E-Okulum Not Available
Removed from the App Store
E-Okulum

E-Okulum

Infinity Teknoloji

4.2.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-11-12

Size

18.7 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
E-Okulum Description
Değerli çalışanlarımız ve yöneticilerimiz,

The Marmara Otelleri olarak bu uygulamayı sizlerin gelişimi için sunulan e-eğitimlere, çeşitli makalelere, sunumlara, geliştirici videolar ve şirketimizle ilgili bilgilere mobil cihazlarınız üzerinden erişebilmeniz için oluşturduk.

Bundan sonra güncel içerikler sürekli olarak mobil uygulamamız üzerinden de sizlere aktarılıyor olacak. Sürekli güncellenen tüm bu içeriklere boş kaldığınız zamanlarda dilediğiniz yerden kolayca erişebileceksiniz.

Mobil uygulamanızı hemen indirin! The Marmara E-Okulum eğitim platformu kullanıcı adı ve şifrenizi girip kullanmaya başlayın.

Sürekli öğrenme ve gelişimin yeni platformuna hoş geldiniz.

http://www.themarmaraeokulum.com
E-Okulum 4.2.1 Update
2015-11-12 Version History
Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Sizler için uygulamamızı iyileştirme amacıyla çeşitli güncellemeler yapıyoruz. Buradan kontrol etmenize gerek olmaksızın mobil cihazınızın "Otomatik İndirme" ayarlarını açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Uygulamamızın her güncellemesinde yeni modüller eklenir, hız ve güvenilirlik için iyileştirmeler yapılır. Eklenen yeni özellikler kullanıma sunuldukça tarafınıza duyurulur.

İlginize çok teşekkürler.
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.2.1
Size:
18.7 MB
Update Date:
2015-11-12
Developer:
Infinity Teknoloji
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps