Eroğlu Klinik Eroğlu Klinik Free Get
Eroğlu Klinik

Eroğlu Klinik

Softage Bilisim Teknolojileri

2.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-07-19

Size

15.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Eroğlu Klinik Description
Nüket Eroğlu, 1971 Adana’da doğumludur. 1993 yılında Ege Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir. 2000 yılında Ankara Numune Hastanesi’nde biyokimya uzmanlığı yapması sayesinde hücredeki moleküler düzeydeki işleyişi anlamış ve bu tecrübesini estetik uygulamaları geliştirmede kullanmıştır.
2002-2004 yılları arasında Medikal Estetik konusunda Paris’te Ulusal Mezoterapi Derneği’nin düzenlediği eğitimlerde Dr. Lecoz, Dr. Pistor ve Dr. Herzog ile birlikte çalışmıştır. Medikal cilt uygulamalı eğitimlerini Roma ve Milano’da ilk rejuvenasyon ve fraksiyonel karbondioksit lazer uygulamalarını yapan Prof. Dr. Bonan’dan aldı. Lazer lipoliz eğitimlerini Dr Zerbinati’den almıştır.

Dr. Nüket Eroğlu, özellikle lazer lipoliz konusunda önemli bir estetik cerrah olan Opr. Dr. Arif Eroğlu ile evlidir. 23 ve 16 yaşında iki kızı vardır.

AMWC, IMCAS, AMME, AMWC gibi her yıl tekrarlanan dünyadaki son estetik gelişmelerin takip edildiği ve tartışıldığı kongrelerde eğitim programlarına katılıyor.

Lazer, ultrason ve radyofrekans ile cilt yenileme üzerine deneyim sahibi olan Dr. Nüket Eroğlu, 2002 yılından bu yana medikal estetik alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Hayal ederek, severek, aşkla… Kişisel bakımı, süs püsü ön planda tutuyor… Sonuçta o bir ‘’Adanalı!’’…

‘’Hastalık yok, hasta vardır.’’ diyerek kişisel problemleri, özgün sorunları ‘’ezber’’ öğretilerden uzak tutuyor. Yaptığı işin doktorluk ile birlikte bir sanat olduğunun farkında. Elleri kadar gözlerinin de tecrübesini taçlandırdığını biliyor. ‘En güzel estetik belli olmayandır.’ sloganıyla botoksları, dolguları, tüm lazer uygulamalarında doğal görünümü ön planda tutuyor.

Dış güzellik olmadan iç güzelliğin ‘büyük bir yalan!’ olduğunun farkında. İç güzellik ve dış güzellik birbirinden ayrı değil.

Diyor ki: Kendini güzel hissetmeyen, kompleksleri olan birinin içsel anlamda iyi hissetmesi imkansız. Gerçek mutluluk, dış ve iç güzellikle birarada… Ayırt etmeden… Bu nedenle komplekslerle savaşmak yerine barışmak ve estetik ile kötü hissettiren her türlü kusurdan kurtulmak gerekiyor…

Amaç genç göstermek değil, yaşının bakımlısı ve güzeli olmak… Arabalarını bile kilometre bakımına sokan insanların lekelenmiş, sarkmış, kirli görünen ciltlerine gerekli bakımı yapmamasını; bölgesel yağlanma sebebiyle şekli bozulmuş vücutlarla yaşanmasını ‘vazgeçmişlik ve küskünlük’ olarak yorumluyor… Kimse için değil, kendimiz için, aynaya bakınca keyifle gülümsemek için kendimize yatırımdan kaçınmamalıyız presibini savunuyor. Akne izlerini yada lekeleri fondötenle kapatmak yerine tedavi sonrası duru görünmenin ve makyajsız gezmenin nasıl bir özgürlük olduğunun farkında.

Jinekomastisi olan bir erkek ergen, İtalyan stili slim fit bir gömlek giyemediğinde, tenis raketi vücutlu bir genç kız uzun tuniklerle basenlerini kapamaya çalıştığında acı duyuyor. Menepoz yada hamilelikten sonra simit denen bel-göbek halkalarını spor ve diyetle yok etmeye çalışıp depresyon geçirenlere biyolojik gerçekleri anlatmak için büyük istek duyuyor.

Nüket Eroğlu bir estetik koçu. Estetik seviyor, kendine uygulatıyor, doğal ve güzel duran herşeyi seviyor, uykusuna dikkat ediyor, giyinmeyi süslenmeyi seviyor, sağlıklı besleniyor, güzelliğin aile ve dostlarla birlikte atılan kahkahalarda da gizli olduğunu da biliyor…

Güzelliğin sırrı: Stresten uzak dur, elastin-kolajenlerini devamlı uyar, ruhunu ve bedenine iyi davran, kendine özen göster, minik rötuşlara açık ol, değiştiremeyeceğin karakteristik farklılıklarını sev ve bunun için Tanrıya şükretmeyi bil…
Eroğlu Klinik 2.0 Update
2017-07-19 Version History
Uygulamamızı sizin için baştan sona yeniledik.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0
Size:
15.0 MB
Release Date:
2017-07-19
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps