Fal 7/24 Fal 7/24 Not Available
Removed from the App Store
Fal 7/24

Fal 7/24

RIDVAN YILDIRIM

1.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-05-19

Size

39.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Fal 7/24 Description
TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN FAL 7/24 İLE CANLI VE GÖRÜNTÜLÜ FAL KEYFİ!

Evimizde, oturduğumuz kafede, arkadaş ziyaretinde sıcak kahvemizi yudumladıktan sonra falımıza bakacak birilerini ararız. Biz kadınların en büyük keyfi, kahve eşliğinde yapılan sohbetin ardından fal baktırmaktır. Ama bazen fal bakacak birini bulamayınca hüsrana uğruyoruz.

FAL 7/24 canlı ve görüntülü IPhone uygulaması tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor. İstediğimiz her yerde, telefonumuzdan indirebileceğimiz bu uygulamayla, seçtiğimiz yorumcu karşımızda beliriyor ve falımıza bakmaya başlıyor.

Türkiye’de ilk ve tek olan FAL 7/24; işinin ehli gerçek yorumcularla canlı ve görüntülü fal baktırabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamayı, diğer uygulamalardan ayıran en büyük özellik yorumcuyu ekranınızda görüyor ve onunla hem yazışarak hem de sesli kayıt göndererek bire bir iletişim halinde olabilmenizdir.

Uygulamada; oldukça deneyimli, pozitif, çeşitli yerlerde çalışarak bu işe yıllarını veren, doğal öngörü yeteneğine güvenen ilginç yorumcular yer alıyor. Uygulamanın içinde bulabileceğiniz hizmetler şunlar: KAHVE FALI, TAROT FALI, EL FALI, BURÇ YORUMU, RÜYA YORUMU.

Görüntülü baktırabileceğiniz fal çeşitlerine, aynı zamanda uygulamanın sunduğu sesli fal seçeneğiyle de baktırabiliyorsunuz. İstediğiniz yorumcuyu çevrimiçi olduğu saatte seçerek, satın aldığınız veya reklam izleyerek kazandığınız kredilerle, şaşırtıcı bir fal deneyimi yaşayamaya başlıyorsunuz. Kahve falı baktırmak için profil bilgilerinizi girmeniz, kahve fincanı resimlerini çekmeniz ve istediğiniz yorumcudan randevu almanız yeterli oluyor. Yorumcu randevunuzu onayladıktan sonra, 10 dakikalık fal keyfiniz başlıyor.

Tarot falına ise yorumcular kendi kartlarını açarak sizler için yorumluyor. El falı için, avuç içinizin resmini çekip gönderdikten sonra yorumcu anlatmaya başlıyor. Gördüğünüz ilginç rüyaların anlamını yorumculardan öğrenebiliyor ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Sıra dışı bir fal keyfi yaşamak için FAL7/24 uygulamasını IPhone telefonunuza indirmeniz yeterlidir.
Fal 7/24 1.1 Update
2017-05-19 Version History
- Ufak hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
39.7 MB
Genre:
Entertainment
Update Date:
2017-05-19
Developer:
RIDVAN YILDIRIM
Language:
English
More
You May Also Like