Forbes Polska Forbes Polska Free Get
Forbes Polska

Forbes Polska

1.1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-04-23

Size

78.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Forbes Polska Description
Miesięcznik Forbes to tytuł poświęcony gospodarce i kierowany do przedsiębiorców. Biznes, prawo, giełda, a także wiadomości z firm – to główne obszary zainteresowań gazety. Rankingi, z których słynie tytuł, inspirujące historie polskich przedsiębiorstw, a przede wszystkim tworzących je ludzi, wyróżniają miesięcznik na polskim rynku prasy, na którym jest obecny od 2004 roku.

Magazyn Forbes zawiera wywiady z właścicielami największych polskich przedsiębiorstw i sylwetki topowych managerów. W każdym wydaniu znajdziesz pogłębione analizy zjawisk gospodarczych i poznasz najnowsze trendy w obszarze biznesu i technologii. Na łamach magazynu regularnie goszczą największe nazwiska świata biznesu, ekonomii i finansów.
W każdym wydaniu uważnie przyglądamy się temu, co dzieje się w bankach i na giełdzie. Sprawdzamy, jak obowiązujące przepisy prawne wpływają na prowadzenie biznesu w Polsce. Obserwujemy światowe trendy i ich wpływ na rynek pracy w kraju.

Doroczny Ranking 100 najbogatszych Polaków to jedna z flagowych publikacji magazynu. Ale Forbes trzyma rękę na pulsie nie tylko jeśli chodzi o najbardziej majętnych przedsiębiorców. W corocznym plebiscycie Diamenty Forbesa nagradzamy zarówno małe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa najbardziej dynamicznie zwiększające swoją wartość.

Aplikacja Forbes Polska umożliwia dostęp nie tylko do aktualnych i archiwalnych numerów miesięcznika, ale także do wszystkich wydań magazynu Forbes Women.

Więcej szczegółów dotyczących subskrypcji, politykę prywatności oraz zasady użytkowania aplikacji znajdziesz na stronie: https://www.forbes.pl/strony-informacyjne/regulamin-forbespl/2nvefs0
Forbes Polska 1.1.0 Update
2020-04-23 Version History
Mamy dla Was nową wersję aplikacji, a w niej m.in.:
- dopasowanie do iPadów (widok pełnoekranowy, wsparcie dla orientacji poziomej, multitasking)
- drobne poprawki graficzne
- bugfix
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1.0
Size:
78.3 MB
Genre:
Business News
Update Date:
2020-04-23
Developer:
Grupa Onet.pl SA
Language:
Polish
More
You May Also Like
Developer Apps