Gamyun Pişti Gamyun Pişti Free Get
Gamyun Pişti

Gamyun Pişti

1.9.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-04-29

Size

75.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Gamyun Pişti Description
2000 yılından itibaren milyonların oynadığı Gamyun Pişti şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ. Artık her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi pişti deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar ister bilgisayardan ister cepten oyna tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

En keyifli ve hızlı oynanan, iskambil oyunu Pişti, 7'den 70'e, herkesin sevdiği bir kart oyunudur. Şansa ve iyi bir hafızaya sahip olmayı gerektiren bu oyunda, en önemli nokta, oyun bitiş puanına önce ulaşmaktır. Bunun için de yapman gereken; As'ları, Karo 10'lu, Sinek 2'li ve Valelerden oluşan değerli kağıtları olabildiğince toplamak, pişti yapmak ve kağıt çokluğuna sahip olmaktır.

Oyunumuz, tamamen online'dır ve gerçek kişilerle oynanır. İstersen iki kişilik, istersen eşli 4 kişilik oynayabilirsin. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin.

PİŞTİ NASIL OYNANIR
Oyun yere konan 3 kapalı, 1 açık kağıt ve rakiplere 4'er kağıt dağıtılmasıyla başlar. Sırayla yer atılan kağıtlarda, önce atılan kağıdın aynısı atılarak yerdeki tüm kağıtlar alınmalıdır. Vale(J) her zaman atılabilir ve yerdeki kağıtları alır. AS 1 Puan, Vale 1 puan, Karo 10'lu 3 puan, Sinek 2'li 2 puan, Pişti yapmak 10 Puan ve Vale ile pişti yapmak 20 Puan'dır. 52 iskambil kartının bitmesi sonrasında, 26 karttan fazla iskambil kağıdı toplayan oyuncu, ayrıca 3 Puan daha alır.

Gamyun Pişti oyunu bitiş puanları, oyuncuların seçimine bırakılmıştır, 51, 101, 151 ve 201 olarak seçilebilir.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.
Gamyun Pişti 1.9.0 Update
2020-04-29 Version History
Güzel iyileştirmeler yaptığımız bir sürümle daha buradayız. Bu sürümde;

* Arkadaşlarını daha kolay bulabilmen için kullanıcı listelerine ve davet bölümüne rumuzla arama ekledik. Rumuzun hepsini yazmana gerek yok, sadece içinde geçen bir kaç karakter yazman dahi yeterli.
* Daha kolay arkadaşlık daveti gönderebilmen için özel sohbete arkadaş ekleme butonu ekledik. Yollanan davetleri hemen kabul edilebilmen için davet gelir gelmez onay sorulmasını sağladık. Bu pencereler seni rahatsız ediyorsa, istemediğin zamanlarda arkadaşlık davetlerini ayarlardan kapatabilirsin.
* Gelen arkadaşlık davetleri, sosyal bölümde kaydırılarak kabul edilebiliyordu ama sizlerden gelen geri bildirimle arkadaşlık davetlerini kabul etmeyi daha belirgin hale getirdik.
* Sihirli göze sahip üyelerimizin özellerde yazdıkları mesajlar için iletim ve okundu tickleri göstermeye başladık.
* Menü, bize biraz irice geliyordu, onu da daha kibar hale getirdik.

Daha sayamadığımız yığınla iyileştirme yaptık, nadir de olsa bir kaç hatayı düzelttik. Umarız bu değişikliklerle yeni bir hata da eklememişizdir :) Oyunumuzda keyifli vakit geçirmeni, özellikle bu sıkıntılı günlerde evde kalmanı ve sağlıklı olmanı diliyoruz...
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.9.0
Size:
75.7 MB
Update Date:
2020-04-29
Developer:
GTech
Language:
English Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps