Gayrimenkul TR Gayrimenkul TR Not Available
Removed from the App Store
Gayrimenkul TR

Gayrimenkul TR

3.8.5 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-09-26

Size

16.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Gayrimenkul TR Description
Sirkus Yayıncılık tarafından iki aylık periyodla yayımlanan Gayrimenkul Türkiye Dergisi, sektörün tüm aktörlerini kapsayan bağımsız bir “gayrimenkul geliştirme dergisi”dir.

Farklı aktörler arasında köprü oluşturarak, gayrimenkul ve yapı sektörünü ortak paydada buluşturmayı hedefleyen Gayrimenkul Türkiye Dergisi, yenilenen içeriği ile uzmanlıkların öneminin benimsenmesine ve meslekler arası etkileşimin çoğalmasına katkıda bulunuyor. Gayrimenkul gündemini ve eğilimlerini, sektördeki yenilikleri ve haberleri izleyerek okuyucularla buluşturmaya devam edecek.

Neden gayrimenkul geliştirme dergisi?

Gayrimenkul geliştirme bugün nitelikli, verimli, sürdürülebilir yapılar elde etmenin en etkili yöntemi. Gayrimenkul projelerini bütüncül bir biçimde ele alan bu yöntem dünyada uzun yıllardır gündemde. Türkiye’de ise yeni yeni anlaşılmaya başlıyor. Gayrimenkul sektörünü altı yıldır buluşturan platform olarak Gayrimenkul Türkiye Dergisi, 2014 yılından itibaren yayın anlayışının merkezine bu kavramı koyuyor.
Gayrimenkul TR 3.8.5 Update
2017-09-26 Version History
Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.


Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.8.5
Size:
16.1 MB
Genre:
Lifestyle
Update Date:
2017-09-26
Developer:
Detaysoft
Language:
English German Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps