Gazeta Tema Gazeta Tema Free Get
Gazeta Tema

Gazeta Tema

MC NETWORKING SH.P.K.

1.13.2 for iPhone, iPad
Free
7.4

3 Ratings

Release Date

2015-05-09

Size

16.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Gazeta Tema Description
Gazeta TemA Online eshte media online e preferuar e tere shqiptareve. Cdo moment ju gjeni lajmin e fundit me nje analize korrekte dhe inteligjente. Prej disa vitesh eshte media online me e sukseshme. Se fundmi Gazeta TemA eshte pasuruar dhe me nje portal video: TemATV.
Editori i Gazetes TemA eshte gazetari i njohur shqiptar Mero Baze. Cdo dite ju mund te lexoni komentin e tij mbi ceshtjet me te rendesishme te panorames politiko-ekonomike shqiptare.
Gazeta TemA eshte dhe nje sukses persa i perket teknologjise. Ne bashkepunim me MCN ajo ofron ne menyre te vazhdueshme risi teknologjike per te mundesuar nje komunikim sa me te shpejte e sa me te hapur me lexuesit e saj.
Sepse TemA ekziston per ju!
Gazeta Tema 1.13.2 Update
2015-05-09 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.13.2
Size:
16.5 MB
Genre:
News Lifestyle
Release Date:
2015-05-09
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps