gjirafaVideo gjirafaVideo Free Get
gjirafaVideo

gjirafaVideo

2.1.7 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-09-25

Size

67.8 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
gjirafaVideo Description
Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni video. Video të ndryshme për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera. Shiko videot e preferuara në çdo pajisje kudo që ndodhesh dhe kurdo që dëshiron.

GjirafaVideo për kënaqësinë tuaj ju ofron video të kualitetit më të lartë dhe me performanca super të shpejta.

GJITHMONË ME TY
- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo.
- Serialet më të shikuara shqiptare (Stupcat, Kafeneja Jonë, etj).
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare.
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë.
- Klikoni butonin Ndjek për tu njoftuar për videot më të reja nga kanalet që ju pëlqejnë.
- Tregoju të tjerëve si ndihesh duke lënë komente, pëlqime ose duke shpërndarë videot.
- Vlerësoni videot që shikoni dhe na tregoni cilat ju pëlqejnë, kështu do të ofrojmë videot më të mira për shijen tuaj.

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdorimit:
- https://video.gjirafa.com/per-ne#politika-e-privatesise
- https://video.gjirafa.com/per-ne#kushtet-e-perdorimit
gjirafaVideo 2.1.7 Update
2019-09-25 Version History
- Përmirësimi i problemeve në paisjet me sistemin iOS 12
- Përmirësimi i gabimeve teknike
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.1.7
Size:
67.8 MB
Genre:
Entertainment
Release Date:
2019-09-25
Developer:
Gjirafa, Inc.
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps