Glamy - Kiraya ver veya Sat Glamy - Kiraya ver veya Sat Free Get
Glamy - Kiraya ver veya Sat

Glamy - Kiraya ver veya Sat

2.0.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2020-01-03

Size

66.8 MB

Screenshots for iPhone

Glamy - Kiraya ver veya Sat Description
Peki nedir Glamy?
Glamy; kadınların kişiden kişiye kıyafetlerini kiralayarak paylaşım yapabildikleri ikinci el moda platformudur. Kadınlar, kıyafet kiralayabildikleri gibi kendi ürünlerini de kiraya verebilirler. Böylece Glamy ile kadınlar dolaplarında duran atıl kapasiteyi canlandırmış olacaklar.

Biz #GlamyKadınları hem şık hem de dikkat çekiciyiz. Modayı da mantıklı yaşarız. Evet, bir giydiğimizi bir daha giymek istemeyiz ama bunun yolu fazla tüketmek değil biliriz.

Yalnızca bir gecede iki saat giyeceğimiz elbiseye servet harcamayız. Harcasak da sonra kiraya verir diğer #GlamyKadınları ile paylaşırız. Paylaşarak kazanacağımıza inanırız. “Birlikten kuvvet doğar” derler ya işte biz o kuvveti kız kardeşlikten alırız.

Sen elbiseni kiraya verdiğinde gelir elde edersin, karşı taraf tasarruf etmiş olur sonucunda da çevreyi temiz tutmuş doğayı korumuş oluruz. #GlamyKadını olarak bizler bilinçli tüketici olmayı amaçlarız. Peki bu ne demek? Bir gecede bir elbiseyi yalnızca bir kadın giymez. Sonrasında kiraya verir böylece onlarca kadın giymiş olur. Yalnızca bir t-shirtün üretiminde 700 litre su tüketilir, bir elbise olarak düşünecek olursak her kiralamada kazanılan su miktarı ile gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakırız. Diyoruz ya modayı mantıklı yaşarız.

Moda petrolden sonra çevreye zarar veren ikinci sektör. O zaman, biz modayı değil moda bizi taki eder. Çünkü biz modanın sürdürülebilir olmasına katkı sağlarız. Seçimlerimizi ona göre yaparız. Nasıl mı? Ünlü markalar neler yapıyor, biz nasıl destek olabiliriz hep araştırır kendi aramızda tartışırız. Diyoruz ya bilinçliyiz.

Yenisini almaktansa ikinci eli tercih ederiz. Sıfırını alırken harcayacağımız ücretle başka bir ihtiyacımızı karşılayabiliriz. Diğer taraftan da elbisemizi kiraya vererek istediğimiz ayakkabıyı, çantayı alırız. Sonra onları da kiraya veririz. Satmak da bir çözümdür elbette ancak birkaç defa kiralamak ile satın aldığımız bedelin üzerine çıkıp gelir elde ederiz. Kimimiz harçlığını çıkarır, kimimiz ilk maaşını Glamy’den kazanır kimimiz de aile ekonomisine katkı sağlar. Ama her zaman herkes kazanır.
Glamy - Kiraya ver veya Sat 2.0.3 Update
2020-01-03 Version History
Satın alma ve kiralama ödeme sorunları giderildi, üyelik sorunları giderildi. Kullanıcı deneğimi için arayüzlerde ve mesaj ekranlarında iyileştirmeler yapıldı. Sizin için çalışıyoruz kızlarr!
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0.3
Size:
66.8 MB
Release Date:
2020-01-03
Language:
English Turkish
More
You May Also Like