GoldPara GoldPara Free Get
GoldPara

GoldPara

1.4.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-04-01

Size

3.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
GoldPara Description
www.goldpara.com İstanbul Kapalıçarşı Serbest Döviz ve Altın Piyasasında oluşan fiyatları sürekli yansıtan ve 2000 yılında yayın hayatına giren Kapalıçarşı'nın tek aktif sitesidir. Sitenin kurucusu ve editörü özgeçmişi aşağıda sunulan Mehmet Ali Yıldırımtürk 1970 yılından beri sarraf-kuyumcu olarak bu sektörde faaliyet gösteriyor. Bu süre içinde elde ettiği sektör ve para piyasaları ile ilgili bilgi birikimini www.goldpara.com adlı sitede siz kıymetli üyeleriyle paylaşmaya başladı. Dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişimlere ve değişimlere uyumlu olarak 2006 yılında sitenin kapasitesini genişleterek yeni yüzü ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçladı.
Portal niteliğine kavuşan www.goldpara.com sitesinde bundan böyle serbest piyasada oluşan döviz ve altın fiyatları yanında dünyanın önemli para birimleriyle ilgili pariteleri, kıymetli maden fiyatlarını, petrolün uluslararası piyasa fiyatlarını, dış piyasalarla ilgili ekonomik veri, haber ve yorumları, bankalar arası piyasada oluşan döviz, faiz, bono-tahvil fiyatlarını, döviz büfesinden döviz fiyat listesini, İMKB, İstanbul Altın Borsası gibi kurumlarda oluşan yatırım araçları fiyatlarını, Vadeli İşlemler Opsiyon Borsası (VOB)’nda işlem gören emtiaların sözleşme fiyatlarını bulabileceksiniz. Ayrıca, teknik analize yönelik altın ve paritelerle ilgili grafiklerden de faydalanabilirsiniz.
Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösterenlere yönelik olarak Kapalıçarşı’da oluşan altın, döviz ve sarrafiye altınlarının birim fiyatları, sektörle ilgili haberler, sektörün üretim birimleriyle ilgili temel bilgileri de bulabilirsiniz. Ayrıca, iç piyasalarla ilgili ekonomik verileri, gelişmeleri birçok temel dataları ve bunlarla ilgili arşiv bilgileri de bu sitede yayınlanmaktadır. Sitenin diğer bir özelliği de 1950 yılından bu yana yıllık, aylık ve günlük bazda altın ve döviz fiyatlarından oluşan arşivinin olmasıdır. Ayrıca İMKB kapanış bilgilerini kayan bir banttan izleyebilirsiniz. Ekonomik gelişmeler, piyasalardaki hareketler ve yatırımlarınızda daha doğru karar vermenizi sağlayacak yatırım araçlarıyla ilgili uzman yorumlarını da bu sitede bulabilirsiniz. Daha birçok hizmet ve ana sayfa dışındaki sayfalar için siz kıymetli üyelerimizden yıllık 50 Türk Lirası üyelik ücreti talep edilmektedir.
www.goldpara.com sitesi her geçen gün daha da gelişerek, para piyasaları bilgilerini; en doğru, en çabuk şekilde sizlere ulaştırmayı prensip edinmiştir. Yakınlarınıza bu siteden söz edeceğinize ve onların da üyelerimiz arasına katılmaları yönünde teşvik edeceğinize; böylece çalışmalarımıza destek olacağınıza inancımız tamdır. Bizi tercih ettiğiniz ve bundan böyle de tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
GoldPara 1.4.0 Update
2019-04-01 Version History
Gold para, yep yeni tasarımı ile sizlerle!
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.4.0
Size:
3.6 MB
Genre:
Business
Release Date:
2019-04-01
Developer:
GoldPara
Language:
English
More
You May Also Like