GollerCepte Canlı Skor GollerCepte Canlı Skor Free Get
GollerCepte Canlı Skor

GollerCepte Canlı Skor

3.44 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2022-01-02

Size

326.0 MB

Screenshots for iPhone

GollerCepte Canlı Skor Description
GollerCepte Canlı Skor uygulaması başta futbol olmak üzere basketbol ve diğer spor dalları ile ilgili gelişmeleri takip etmenize olanak sağlar. Bu uygulamada Süper Lig’in yanı sıra; Premier League, Bundesliga, Ligue 1 başta olmak üzere birçok dünya ligine ait fikstür ve puan durumunu inceleyebilir, maç özetlerini görüntüleyebilir, farklı liglere ait panorama bilgilerine ulaşabilirsiniz.


GollerCepte Canlı Skor uygulaması ile EuroLeague ve NBA hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu liglerle ilgili haberleri takip edebilir, NBA maçlarının özetlerini inceleyebilir, maçlarda yaşanan önemli anlara, paylaşılan videolar sayesinde tanıklık edebilirsiniz.

“Her gol 100 MB” oyunu ile seçtiğiniz maçta atılan gollerden ve uygulamaya davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan hediye internet kazanabilirsiniz.

Takımınızın Gol Videoları Cebinizde!

Tuttuğunuz takımın attığı golleri anında telefonunuz üzerinden izleyebilirsiniz. Böylelikle yer ve zamandan bağımsız olarak takımınızın attığı golleri anında görebilir, gol sevincine ortak olabilirsiniz.

Canlı Maç Skorlarını ve Son Dakika Spor Haberlerini Takip Edin

Bu uygulama üzerinden güncel Süper Lig fikstürünü ve Süper Lig puan durumunu inceleyebilir, iddaa’da yer alan liglerdeki maçların canlı skorlarını takip edebilirsiniz. Takımınıza ait son dakika transfer haberlerinin bildirimlerini, uygulama üzerinden alabilirsiniz.

Dünya Liglerinden Son Gelişmeleri Öğrenin

Dünyanın önde gelen ligleri arasında yer alan La Liga, Bundesliga ve Premier Lig başta olmak üzere birçok lige ait video haberlere, son dakika gelişmelerine ve canlı skorlara GollerCepte Canlı Skor uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak lig fikstürleri ve puan durumları gibi detayları da uygulama üzerinden takip etmeniz mümkündür.

Kazandıran İddaa Tahminleri

GollerCepte uygulaması sayesinde, spor uzmanlarının yorumladığı maçların geniş iddaa analizleri ile takımların performansları hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.Uygulamanızı Kişiselleştirin

Uygulamanızı kişiselleştirerek tuttuğunuz takımın maçları ya da haftalık fikstüre göre seçeceğiniz maçlar ile ilgili bildirim alabilirsiniz.

ABONELİK VE PAKETLER

● Tüm operatör kullanıcıları GollerCepte uygulamasını kullanabilirler.
● Uygulamaya giriş işlemi tamamen ücretsizdir.
● Uygulamadaki bazı özellikler ücretlidir.
● Seçeceğiniz içeriklere göre ücretlerde değişiklik olmaktadır; Avrupa Paketi’ni aylık 5,9 TL, Dünya Paketi’ni 9,9 TL, İddaa Paketi’ni aylık 14 TL, Standart Paket’i aylık 16,8 TL ve Süper Paket’i ise aylık 19,6 TL ödeyerek satın alabilir ve bu içeriklere ulaşabilirsiniz.
● Ödeme sonrası e-postanıza Apple tarafından fatura gönderilir.
● App Store üzerinden satın alınan paketlerin yönetimi ‘Hesap Ayarları’ üzerinden yapılabilir.
● Paket iptali yapılması durumunda; aboneliğinizi paket süresi bitene kadar kullanabilirsiniz.
● App Store üzerinden paket alımlarında ‘Hesap Ayarları’ndan paket tercihinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitiminden 24 saat önce üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.

Son kullanıcı sözleşmesine buradan ulaşmak mümkündür:

https://golcepprodapi.turkcell.com.tr/api/common/static-content/userContract_iphone

Instagram: https://www.instagram.com/gollercepteofficial/
GollerCepte Canlı Skor 3.44 Update
2022-01-02 Version History
Her sürümde sizden gelen yorumları da göz önünde bulundurarak iyileştirme ve düzeltmeler yapmaya devam ediyoruz. Yenilik, iyileştirme ve kampanyaları kaçırmamak için uygulamanızın otomatik güncelleme özelliğini açık tutmanız yeterli.
• Şut ve Kazan oyunu artık GollerCepte'de !
• Canlı skor ve Fikstür tabında bildirim seçimleri eklendi
• Uygulama genelinde hatalar giderildi, performans arttırıcı düzeltmeler yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.44
Size:
326.0 MB
Genre:
News Sports
Update Date:
2022-01-02
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps