Hızlıgo Hızlıgo Free Get
Hızlıgo

Hızlıgo

1.0.2 for iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2016-03-01

Size

1.0 MB

Screenshots for iPad

Hızlıgo Description
Online Hızlı Okuma Kursu: Hızlıgo
İster tabletinde... İster bilgisayarında...

Hızlıgo (www.hizligo.com); Vitamin’in yaratıcısı Sebit tarafından geliştirilen, dünyanın ilk ve tek tablet uyumlu, online hızlı okuma kursu. Hedefi; dakikada 800 kelimeyi “anlayarak” okumak isteyen herkes!

“Zaman bulamıyorum”, “Okuduklarımı hemen unutuyorum” gibi okumaya dair tüm bahanelerin sonu olan Hızlıgo, yüksek konsantrasyonla hızlı ve kaliteli okuma becerisini, bilimsel yöntemler ve basit egzersizlerle, göz-beyin arasındaki psikomotor okuma koordinasyonunu yeniden programlayarak sağlıyor.

Hızlıgo ayrıca kişiye özel yapısıyla, her yaşa ve eğitim düzeyine uygun metinlerle organize edilen “Kurs Modu” uygulamasında Profesyonel, Öğrenci, Akademisyen ve Genel Okuyucu profilleri için, istedikleri yerden katılabilecekleri “Kurs Modu” uygulamasını farklı modlarda çözümler sunuyor.

Hemen indir! Önce okuma ve anlama düzeyini ölç, sonra çok kısa zamanda okuma hızını artır.

Hızlıgo’nun Benzer Ürünlere Göre Farkı:

Hızlı okuma ile ilgili tüm doğru bilinen yanlışlar, öğrenme sürecinde yapılan hatalar ve merakınızı giderebileceğiniz videolar; 56 ana egzersiz modülü ve 2018 alt modül, göz egzersiz çalışmaları, hızlı görme çalışmaları, odaklanma çalışmaları, okuma ve anlama çalışmalarından oluşan Serbest Egzersizler, Kurs Modu ve Performans Takibi.
Hızlıgo tüm bu özellikleriyle tamamen online bir ürün olduğundan, hesabınızla ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden kişisel programınıza ulaşıp, çalışmalarınıza dilediğiniz cihazdan ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu da; satın aldıktan sonra sadece uygulamayı indirdiğiniz tabletinize bağlı olmadığınız anlamına geliyor.
Hızlıgo’nun diğer bir ayrıcalığı ise Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Cahit Şimşek danışmanlığında, Türkiye’nin en donanımlı bilişim ekibi tarafından hazırlanmış olması.
Faydası:
• Hızlıgo, bir yetişkinin dakikada ortalama 150-200 sözcük olan okuma kapasitesini, 600-800 sözcüğe yükseltir.
• Okuma hızını bilimsel yöntemlerle geliştirerek çok daha kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metnin/dokümanın/kitabın anlayarak okunmasını sağlar.
• Hızlıgo, tablet uyumlu özelliği ile, zaman ve mekan bağımsız çalışmaya olanak tanır.
• Türkiye hızlı okuma şampiyonu ve hafıza teknikleri uzmanının da bulunduğu profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Hızlıgo güçlü bir referanstır.
• Hızlıgo’nun kişiye özel yapısında, her yaşa ve eğitim düzeyine uygun metinlerle organize edilen “Kurs Modu” , daha sistematik çalışmak isteyenler için kullanıcıyı gün gün yönlendiren bir yapıda sunulur.farklı okuyucu profilleri için farklı modlarda çözümler sunar.
• 21, ve 40 ve 60 günlük kurs modları; süre, seviye ve gün belirleyerek, istenilen yerde hızlı okuma çalışmaları yapılabilmesini sağlar.
• Günde en fazla 210 dakika ayırmanın yeterli olduğu, 1 yıl boyunca süren bir eğitim ise hızlı okumada acelesi olmayanlar için çözüm sunar.
• “Performans Bilgileri” alanında, her kullanıcının okuma hızı, anlama oranları gibi veri ve istatistikler yer alır. Kullanıcının yaptığı çalışmaların sonuçları, tablolar ve grafiklerle göstergelendirilir. Değerlendirmeler ise gelişmiş ölçme değerlendirme teknikleri ile gerçekleştirilir.
• Egzersizler, serbest okuma metinlerinin yanı sıra kullanıcının kendi seçtiği ve farklı formatlarda kaydedebileceği metinler üzerinde de yapılabilir.
• Öğrencilerin ders çalışma ve sınava hazırlıklarında ve sınavda soru çözme esnasında daha kolay anlayıp hızlanmalarına yardımcı olur.
• İş dünyasında, çalışanların okuma hızının yanı sıra iş hacmini de önemli oranda artırır.
Hızlıgo 1.0.2 Update
2016-03-01 Version History
Fiyat güncellemesi yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.2
Size:
1.0 MB
Genre:
Education
Release Date:
2016-03-01
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps