halo! RYBNIK halo! RYBNIK Free Get
halo! RYBNIK

halo! RYBNIK

Amistad sp. z o.o.

1.1.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-02-08

Size

18.9 MB

Screenshots for iPhone

halo! RYBNIK Description
Aplikacja mobilna halo RYBNIK to bezpłatny przewodnik miejski zarówno dla odwiedzających Miasto Rybnik, jak i dla jego mieszkańców poszukujących aktualnych informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście.

Jest to aplikacja składająca się z siedmiu modułów: miejsca, wydarzenia, aktualności, komunikacja, planer, trasy oraz strefa firm. Umożliwia wyszukiwanie obiektów znajdujących się najbliżej użytkownika, pozwala pobrać informacje o interesujących go miejscach, takich jak: hotele, restauracje, puby, obiekty sportowe i kulturalne wraz z ich lokalizacją.

Ponadto znaleźć tu można trasy rowerowe i spacerowe po najciekawszych rybnickich zakątkach.

Ważnym elementem aplikacji jest też rozkład jazdy komunikacji miejskiej z wyszukiwarką połączeń. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia i miejsca zapisać można w module planer.

Największymi atutami aplikacji są: aktualizowana na bieżąco baza obiektów, wydarzeń i aktualności, działanie aplikacji w trybie off-line (połączenie z internetem wykorzystywane jest jedynie do pobrania najnowszych danych oraz większego zakresu mapy), przejrzysty graficzny interfejs, za pomocą którego użytkownik może w prosty sposób dotrzeć do interesujących go informacji, dzięki temu w każdej chwili i miejscu będzie wiedział, gdzie pójść i co zobaczyć.
halo! RYBNIK 1.1.2 Update
2018-02-08 Version History
Rozbudowa modułu komunikacji
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1.2
Size:
18.9 MB
Update Date:
2018-02-08
Developer:
Amistad sp. z o.o.
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps