Harita Yapboz Şehir Bulma Oyun Harita Yapboz Şehir Bulma Oyun Free Get
Harita Yapboz Şehir Bulma Oyun

Harita Yapboz Şehir Bulma Oyun

1.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-09-16

Size

28.7 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Harita Yapboz Şehir Bulma Oyun Description
Şehirlerin yerlerini elinizle koymuş gibi bulun. Zaten elinizle koyacaksınız.

Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız ile Türkiye'de bulunan 81 ilimizin tamamının haritadaki konumunu eğlenceli bir şekilde ve çok kısa bir sürede öğrenebileceğinizi umuyoruz.

Yapbozu tamamlamaya ne dersiniz? Ekranın sağ alt tarafında verilen parçayı haritadaki doğru konumuna bırakın. Parçaları yerleştirdikçe Türkiye Haritası tamamlanacak. (Hangi şehir olduğu ekranın altında yazmaktadır.) Özellikle küçük yüzölçümlü şehirlerin yerlerini tam olarak tutturmakta zorluk çekerim diye düşünmeyin. Her bir şehir için belirli bir esneklik payı mevcuttur. Şehirleri, konumlarının tam üzerine getiremeseniz de makul bir mesafe yakınına bırakmanız durumunda parça yerini bulacaktır.

Şehirlerin yerlerini hiç bilmeyenler için farklı yardımcılarımız var. İpucu almak için ? simgesine dokunarak şehrin hangi bölgemizde olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer bir süre şehrin yerini bulamazsanız ekranın üst bölümünde sizin için farklı bir ipucu daha belirecek: Yaklaşınca sıcak, uzaklaşınca soğuk...

Öğrenelim Ekranında, listesi verilen illerimize dokundukça onların haritadaki konumlarını, plaka ve bölge bilgilerini öğrenmek mümkün.

Test Ekranında gerçekten zorlanacağınız bir test sizi bekliyor. Harita üzerinde kırmızı renkte gösterilen yerin hangi şehrimize ait olduğunu 4 seçenek arasından bulmaya çalışın. Seçeneklerde verilen şehirler, aynı bölgedeki, yani birbirine yakın şehirler olacaktır.

Başarılar ve iyi eğlenceler.
Harita Yapboz Şehir Bulma Oyun 1.3 Update
2019-09-16 Version History
Performans iyileştirmeleri ve küçük tasarım düzenlemeleri yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
28.7 MB
Release Date:
2019-09-16
Developer:
Mahmut Kok
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps