Hattat Müşavir Hattat Müşavir Free Get
Hattat Müşavir

Hattat Müşavir

2.4.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-03-05

Size

45.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Hattat Müşavir Description
Bu program
işinizi çok rahatlatacak...
HATTAT MÜŞAVİR
Müşterilerinize gelen E-tebligatları sizin takip etmeniz yerine Hattat Müşavir takip ediyor. Nasıl mı? Müşterilerinize gelen e- tebligatlar otomatik olarak sürekli sorgulama yapılıp masaüstü ekranınıza ve mobil uygulama aracığı ile telefonunuza uyarı bildirimi vermektedir. Böylece müşterilerinize gelen E-tebligattan anlık haberiniz oluyor.

Biliyorsunuz ki BA BS formu siz değerli Müşavirlerimizin büyük bir belası. Biz bu belayı kolaylatmak için burdayız. En az iki elemanınız 2 gün 3 gün elinden telefon düşürmeden mutabakat yapma derdinde. Biz dedik ki bu işe el atalım. Attık ve yaptık. Öncelikle BDP programından veya kullanmış olduğunuz muhasebe programından .xml uzantılı dosyalarınızı oluşturuyorsunuz ve bu dosyaları hepsini bir seçerek sisteme yükleme yapıyorsunuz. Ve gönder dediğiniz zaman tüm firmalara mailiniz düşmekte olup mutabakatlarınızı sadece 1 dk içinde halletmiş oluyoruz. .xml uzantısının yanı sıra .xls(Excell) , manuel ekleme ile de dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.
Hemen hemen Müşavirlerimizin genelinin yaşadığı bir diğer sorunda İşçi Raporları.
Müşterilerinizin çalışan elemanların aldıkları raporları anlık veya süresinde işverene getirmemektedir. Getirmiş olsa bile işveren size vermemektedir. Haliyle yaptığız işlemleri bozup yeniden zaman sarf etmeniz gerekiyor. Biz bu işi toplu olarak çözdük. Tek tık ile bütün firmalarınıza ait elemanların almış olduğu raporları liste halinde karşınıza getirdik. Böylece onaylaması da size kaldı.
Firmalarımıza vermiş olduğunuz tüm beyannameleri tek tıkla ister manuel olarak ister otomatik olarak indirebilirsiniz. Ve indirince beyannameleri ilgili firmaların beyannameler modulüne atarak saklamaktadır. Bu beyannameleri Firmalarınıza vermiş olduğunuz şifre ile mobil uygulamadan firmalarınız bile görebilmektedir. Tek tıkla beyannameleri e-mail gönderebilirsiniz. E- beyannamelerinizi ister indirebilir, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Firmalarınıza ait verilmesi gereken beyannameler verilmiş mi? Verilmemiş mi? Bunu sizin takip etmeniz yerine Hattat Müşavir Takip ediyor. Verilmediyse size uyarı ışıklarını yakıyor.

Firmalarınıza vermiş olduğunuz bütün E-bildirgeler,i hizmet listelerini otomatik olarak sistem indirip firmaların içerisinde ilgili yerlerine atıyor. Burada yapmanız gereken sadece Firmalarınıza e-mail gönderebilirsiniz . E- bildirgelerinizi ister indirebilir, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Firmalarınıza ait verilmesi gereken E-bildirge ve hizmet listesi verilmiş mi? Verilmemiş mi? Bunu sizin takip etmeniz yerine Hattat Müşavir Takip ediyor. Verilmediyse size uyarı ışıklarını yakıyor.

Firmalarınızdan almanız gereken Muhasebe ücretlerini, sizin belirlediğiniz ücreti otomatik olarak her ayin 1 inde Cari hesabına borç olarak kayıt ediyor. Buradan kolaylıkla takip etmenizi sağlamaktadır.

Evet işte hepinizin ödeme gününde çektiğiniz zorlukları çok basit bir hale getirdik. Hattat Müşavir ödeme listesini otomatik hazırlamaktadır. Ay ay yıl yıl geriye dönük tüm ödemeleri tek tıkla görebilirsiniz. Nasılmı ? Hattat müşavir otomatik olarak e- beyanname, e-bildirge,muhasebe ücreti,bağkur,Ek hizmet ücretini otomatik olarak çekip ödeme listesini kalem kalem hazırlamaktadır. Ve bu ödeme listesini yazdırabilir,mail atabilir ve üstelik anında o ayki tüm tahakkukları yazdırabilirsiniz.

Depolama alanınızın yükünü biz aldık. Firmalarınıza ait tüm mali verilerinizi ( Ticaret sicil gazetesi, oda kayıt beyannamesi, ticaret sicil tasdiknamesi, kapasite raporu,sanayi sicil belgesi, imza sirküleri, kimlik fotokopileri, mizanlar, bilançolar, gelir tabloları vb.) Firmalarınıza ait bütün evraklarınızı tarattırıp Hattat müşavire tek hamlede ekleyebilirsiniz ve bu verilere istediğiniz zaman evde, işte ve dışarıda ulaşabilirsiniz.
Hattat Müşavir 2.4.2 Update
2021-03-05 Version History
Hatalar düzeltildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.4.2
Size:
45.3 MB
Update Date:
2021-03-05
Developer:
Oceannet
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps