Horoskopi Ditor ne Shqip Horoskopi Ditor ne Shqip Not Available
Removed from the App Store
Horoskopi Ditor ne Shqip

Horoskopi Ditor ne Shqip

2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-09-25

Size

36.9 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Horoskopi Ditor ne Shqip Description
Horoskopi ditor ne shqip tashme ne celularin tuaj. Zgjidh, rruaj dhe lexo horoskopin e shenjes tuaj personale cdo mengjes. 

Lexoni se si do ju shkoje dita, cfare do te ndodhi dhe si duhet te veproni ne cdo situate qe do te krijohet.

Ekskluzive: Cdo muaj do te mund te lexoni horoskopin mujor nga Susan Miller, astrologeja me fame boterore, te perkthyer ne shqip. Krijoni nje ide se si do te shkoje muaji duke u pergatitur per te gjitha surprizat.

Ekskluzive: Llogarit pershtatshmerine midis shenjave duke perdorur opsionin Love Match. Shiko nese shenja jote dhe e personit te zemres pershtatet apo jo.

Ekskluzive: Se shpejti do te gjeni artikuj te shumte lidhur me astrologjine, shenjat e fatit, numrat e fatit etj. Surprizat nuk do te mungojne.

Shkarko tani Horoskopin Ditor Ne Shqip falas. Per me shume informacion, like faqen tone zyrtare ne Facebook: https://www.facebook.com/Horoskopi-Ditor-N%C3%AB-Shqip-1693330504213213/
Horoskopi Ditor ne Shqip 2 Update
2017-09-25 Version History
- Added support for iOS 11
- UI Redesign and Refinements
- Bug Fixes

Please leave a review for the app as it helps a lot! Thanks :)
More
More Information
Price:
Free
Version:
2
Size:
36.9 MB
Update Date:
2017-09-25
Developer:
Krist Duro
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps