hospitalmanager hospitalmanager Free Get
hospitalmanager

hospitalmanager

7.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-03-29

Size

21.9 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
hospitalmanager Description
Çağdaş sağlık yöneticilerine özel bir dergi olmayı hedefleyerek 2008 yılı Ocak ayında yayın hayatına başlayan hospital manager dergisi sağlık sektöründe referans kabul edilen bir yayın organıdır. Sağlık ekonomisi, yönetimi, finansmanı, pazarlaması, hukuku, teknolojisi ve diğer ilgili konularda haber kaynağı olmak, uluslararası boyutta bilgi akışı sağlamak, yöneticilerin yaşam tarzı, mesleki donanım ve ticari başarılarına odaklı haberler, röportajlar hazırlamak ve aynı zamanda sağlık yöneticilerine motivasyon unsuru olmayı amaçlamaktadır. Her sayısında özel bir dosya konusu belirlenerek hazırlanan hospitalmanager’da ilgili tüm taraflar (kamu ve özel sağlık sektörü uzmanları, ilgili bakanlıklar, bürokratlar, ilaç ve tıbbi cihaz sektörü, ulusal ve uluslar arası platformlarda öne çıkan aktörler vb.) ile yapılan röportajlara, istatistiksel verilere, araştırmalara, makalelere ve uluslararası anlamda referans merkezi kabul edilen kişi/kuruluşlara ve yine sektörün önde gelen kuruluşların ilanlarına yer verilmektedir. Her ay yayınlanan hospitalmanager’ın aylık tirajı 3 bin adet dergi olup Türkiye genelinde sağlık sektörünün tüm taraflarına ulaştırılmaktadır. Eğitim ve konferans faaliyetlerinin yanı sıra yılın başarılı sağlık yöneticilerinin ödüllendirildiği geceye de sahiplik eder.

Magazine Subscriptions are available for purchase inside this app.

One year subscription - $19.99 (automatically renewed until canceled)

Your subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period.

Your iTunes account will automatically be charged at the same price for renewal within 24-hours prior to the end of the current period unless you change your subscription preferences in your account settings.

You can manage your subscriptions through your account settings after purchase on your device.

No cancellation of the current subscription is allowed during active subscription period.

Please visit http://www.magzter.com/ns/privacy-policy.html for our Privacy Policy and http://www.magzter.com/ns/terms_condition.html for our Terms & Conditions
hospitalmanager 7.0 Update
2018-03-29 Version History
- Introduced an all-new and exciting article reader to give an enhanced reading experience
- iPhone X UI support
- Bug fixes and UI improvements
More
More Information
Price:
Free
Version:
7.0
Size:
21.9 MB
Update Date:
2018-03-29
Developer:
Magzter Inc.
Language:
English Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps