Hugo Decor Hugo Decor Free Get
Hugo Decor

Hugo Decor

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-06-30

Size

0.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Hugo Decor Description
hugodecor.com ekibi 2009 yılından beri sektöründe elde ettiği bilgi, tecrübe ve sektördeki gücünü internet kanalıyla kullanıcılarla paylaşmak için güvenilir online alışveriş platformunu geliştirmiştir. Türkiye'nin heryerindeki markalara ev sahipliği yapan hugodecor.com tedarikçilerimizin gelişmelerini ve pazar paylarını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak ve böylelikle ülkemizin gelişim seviyesine ve ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamak amacı ile 2017 yılında hugodecor.com kurulmuştur.
hugodecor.com, her geçen gün yenilenen dekorasyon ve perakende sektöründe, ülkemizdeki işletmelerin geride kalmadan ticaretlerini yeni nesil teknolojilere taşımalarına olanak sağlamayı amaçlamaktadır.
hugodecor.com’da müşteriler fiber ve ahşap duvar panelleri, ince doğaltaş duvar kaplamaları, mantar duvar kaplamaları, mermer görünümlü duvar panelleri, lamine ve laminant zemin kaplamaları, mobilya, aydınlatma ve aksesuar gibi ev dekorasyonu ürünlerini %100 güvenli olarak online satın alabilir. Güvenilir Online Alışverişte hugodecor.com’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.
Hugo Decor 1.0 Update
2018-06-30 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
0.5 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-06-30
Developer:
HT E TICARET
Language:
English
More
You May Also Like