iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE Free Get
iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE

iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE

Edgard jezykiobce.pl

1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2012-03-09

Size

3.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE Description
iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE to wersja DEMONSTRACYJNA aplikacji do skutecznej nauki języka dla osób POCZĄTKUJĄCYCH. Dzięki niej łatwo i przyjemnie zapamiętujesz słówka, poznajesz przykłady ich użycia w zdaniach oraz doskonalisz wymowę.
UWAGA – wersja FREE zawiera tylko około 200 przykładowych słówek z 1000 dostępnych w pełnej wersji.

Fiszki to sprawdzona metoda nauki, opracowana przez niemieckiego naukowca Sebastiana Leitnera. Od blisko 40 lat zapewnia ona samodzielną i systematyczną naukę języka tysiącom ludzi. iFiszki wzbogacone zostały o opcję powtórek materiału, testowania wiedzy i możliwość dodawania własnych słówek. Dodatkowo iFiszki masz zawsze pod ręką na swoim iPhonie lub iPodzie. Uczysz się w każdej wolnej chwili!

iFiszki w wersji FREE zawierają:
- około 200 przykładowych słówek (wersja pełna zawiera ich 1000) niezbędnych do swobodnej komunikacji w języku rosyjskim na poziomie A1-A2
- nagrania wymowy wszystkich słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów
- 200 przykładowych zdań wraz z tłumaczeniem (wersja pełna zawiera ich 1000) – uczysz się użycia słów w praktyce
- praktyczny i wygodny podział na 40 interesujących kategorii tematycznych
- system powtórek, dzięki któremu uczysz się szybciej

Opanowanie materiału, który obejmuje pełna wersja aplikacji iFiszki, umożliwia swobodną komunikację na poziomie podstawowym oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku rosyjskim. Załączone przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne, szczególnie przydatne wszystkim początkującym. Nagrania słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów uczą prawidłowej wymowy i akcentu.

Słówka są podzielone na 40 najpopularniejszych grup tematycznych m.in.: wyrażenia ogólne, czas, człowiek, sport, dom, szkoła, zawody, kierunki, czas, zwierzęta, żywność i kuchnia, rodzina, finanse, biznes, zakupy, prawo, komputer, Internet, media, myśli i uczucia, zdrowie, polityka, podróże, praca i wiele, wiele innych.


iFiszki to nauka języka o każdej porze i w dowolnym miejscu. Niezbędne, współczesne słownictwo, przykłady jego użycia w zdaniach, nagrania wymowy, testy i system powtórek tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka rosyjskiego.
iFiszki Rosyjski 1000 najważniejszych słówek FREE 1.2 Update
2012-03-09 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
3.0 MB
Genre:
Education
Release Date:
2012-03-09
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps