IGCP konferencje IGCP konferencje Free Get
IGCP konferencje

IGCP konferencje

Szkolenia i konferencje IGCP

4.2.126 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-07-29

Size

32.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
IGCP konferencje Description
Aplikacja mobilna wspierająca konferencje i szkolenia organizowane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie to sposób na nowoczesną, sprawną wymianę informacji pomiędzy organizatorami, a uczestnikami tych wydarzeń. Oprócz przekazywania bieżących informacji związanych z danym spotkaniem, pozwala również na uzyskanie informacji zwrotnej od uczestników, a także na interakcje pomiędzy wszystkimi użytkownikami.

Dla każdego z wydarzeń, które znajdują się w aplikacji uczestnicty otrzymują komplet informacji organizacyjnych takich jak: miejsce, czas, dojazd, agedna, hotele, prelegenci, dane osób kontaktowych, itd. Użytkownicy mogą w łatwy sposób skorzystać z tych informacji, ocenić poszczególne elementy programu, a także zadawać pytania prelegentom. Dzięki aplikacji możliwa jest także interkacja pomiędzy użytkownikami poprzez narzędzia social media oraz możliwość aranżowania spotkań.

Aplikacja mobilna Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie jest narzędziem usprawniającym realizację celów statutowych takich jak: integrowanie środowiska osób fizycznych i prawnych związanych z ciepłownictwem czy propagowanie nowoczesnej wiedzy techniczno-ekonomicznej. To także sposób dotarcia z informacją bezpośrednio do uczestnikow danego wydarzenia, dzięki wykorzystaniu technologii mobilnej, z której na co dzień korzysta każdy z nas.
IGCP konferencje 4.2.126 Update
2021-07-29 Version History
Calendar options added in the Agenda.
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.2.126
Size:
32.1 MB
Genre:
Business
Update Date:
2021-07-29
Language:
English French German Polish Russian
More
You May Also Like
Developer Apps