Ile pszczół. Kalkulator sadownika Ile pszczół. Kalkulator sadownika Free Get
Ile pszczół. Kalkulator sadownika

Ile pszczół. Kalkulator sadownika

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-09-28

Size

14.8 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Ile pszczół. Kalkulator sadownika Description
Aplikacja pomaga wyznaczyć optymalną liczbę uli lub kokonów murarki ogrodowej do właściwego zapylenia upraw sadowniczych.

Obecność owadów zapylających w sadzie i na plantacji poprawia zapylenie kwiatów, a dobre zapylenie wpływa bezpośrednio na jakość i wielkość plonu uzyskiwanego z drzew i krzewów owocowych. Dlatego istotne jest zadbanie o właściwą liczbę owadów zapylających (trzmieli, pszczoły miodnej czy murarki ogrodowej) w uprawach sadowniczych.
Aplikacja pomaga sadownikom wyliczyć, ile uli z pszczołami czy trzmielami lub ile kokonów murarki ogrodowej jest potrzebnych do właściwego zapylenia upraw sadowniczych. Uwzględniono w niej 13 gatunków roślin sadowniczych (agrest, borówkę, brzoskwinię, czereśnię, gruszę, jabłoń, malinę, morelę, porzeczkę czarną, porzeczkę czerwoną, śliwę, truskawkę, wiśnię). Kalkulator przelicza wynik dla dowolnej powierzchni plantacji czy sadu.
Wydawcą jest Plantpress – branżowe wydawnictwo oraz producent specjalistycznych aplikacji mobilnych, które ułatwiają sadownikom, ogrodnikom i rolnikom prowadzenie produkcji i zarządzanie gospodarstwem.
Ile pszczół. Kalkulator sadownika 1.1 Update
2016-09-28 Version History
Poprawki wydajności.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
14.8 MB
Update Date:
2016-09-28
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps