indirimlerCepte : Market Broşürleri indirimlerCepte : Market Broşürleri Free Get
indirimlerCepte : Market Broşürleri

indirimlerCepte : Market Broşürleri

1.0.7 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-01-25

Size

26.3 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
indirimlerCepte : Market Broşürleri Description
Türkiye'nin en yaygın marketlerinin indirimlerini ,broşürlerini ,aktüellerini ,insertlerini cebinize getiriyoruz. Artık market market gezip hangi ürünler indirimde olduğunu araştırmaya son. indirimlerCepte uygulamasıyla bu muhteşem dünyaya adım atmaya hazır mısınız?

- Alışverişe çıkmadan önce marketlerin indirimlerine göz atmaya ne dersiniz?

- A101 Aktüelinde ne var, yada bu hafta Bim Aktüel ürünleri neler olduğunu merak mı ediyorsun? O zaman indirimlerCepte uygulamasını indirmen yeterli. Aktüller ve indirimlerden ilk siz haberdar olacaksınız.

- A101, Bim, ŞOK Marketleri, Hakmar, Bintaş, Snowy gibi onlarca yerel marketlerin en güncel indirimleri indirimlerCepte uygulamasında.

- Yayınlanan indirim broşürlerini, haftalık yayınlanan A101 Aktüel, Bim Aktüel, Şok Market aktüellerini beğenebilir, yada bu broşürler hakkında yorum yapabilirsiniz. Daha önce yapılan yorumlara bakarak indirimler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

- İndirimlerini almak istediğiniz marketleri takip edebilir, broşürleri beğenebilir yada yorum yapabilirsiniz.

- Beğendiğiniz ürünleri daha önce satın alan diğer kullanıcılara ulaşmak çok kolay. Hemen yorum yap, başkalarının fikrini al yada yapılan yorumları oku.

- Hastag'ler yardımıyla en çok beğenilen broşürlere erişebilecek, Aktüelleri kaçırmayacaksın. Marketlerin daha önce yayınlanmış aktüellerine erişebileceksin.

- Bir uygulama düşünün ki alişverişe çıkmadan önce tüm marketlerin indirimlerini görebiliyor, diğer kullanıcıların bu ürünler ve indirimler hakkında yaptığı yorumları okuyup fikir sahibi olabiliyorsun. Beğeni sayılarına bakarak en iyi ürünleri seçebiliyor, aldığın ürün hakkında yorum yaparak diğer kişilere fikir veriyorsun. Facebook ve Twitter üzerinde beğendiğin indirimleri paylaşabiliyorsun.

-indirimler,aktüeller, broşürler, cataloglar daha doğrusu katologlar, indirim isteyenler, indirimver, indirimal,indirim,size özel indirimler
indirimlerCepte : Market Broşürleri 1.0.7 Update
2017-01-25 Version History
- Uygulama içerisindeki reklamların azaltılabilmesi için çalişma yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.7
Size:
26.3 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2017-01-25
Developer:
Geeg Yazilim
Language:
Arabic Catalan Chinese Czech Danish Dutch English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Malay Norwegian Bokmål Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese
More
You May Also Like
Developer Apps