infoBTC infoBTC Free Get
infoBTC

infoBTC

Bartosz Olszanowski

1.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-01-11

Size

24.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
infoBTC Description
Interesujesz się tematyką Bitcoin? Chcesz pogłębić swoją wiedzę na ten temat?Aplikacja infoBTC z pewnością Ci się spodoba.
infoBTC to wszystkie informacje ze świata Bitcoin w jednym miejscu. Pozwoli ona Ci na przeglądanie artykułów o wspomnianej tematyce zarówno z polskich jak i z zagranicznych stron, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.
Dostępne polskie oraz zagraniczne strony to m.in.: bitcoin.pl, bitcoinet.pl, money.pl, coinformacje.pl, cointelegraph.com, insidebitcoins.com, bitcoinmagazine.com, letstalkbitcoin.com, cryptocoinsnews.com czy coindesk.com.

Ponadto, aplikacja pozwala sprawdzić ceny bitcoina na wielu polskich oraz zagranicznych giełdach (dostępne giełdy: bitbay.net, bitmarket.pl, bitcurex.com, bitstamp.net, btc-e.com, okcoin.com, bitfinex.com).

Dostępny jest również BitKalkulator, który pozwala na przeliczenie wartości bitcoina na waluty: PLN, EUR, USD, w zależności od wybranej giełdy.

W aplikacji można również zobaczyć statystyki Bitcoin, m.in. kapitalizację rynku czy ilość wykopanych dotychczas bitcoinów.

Możliwe jest ustawienie powiadomień w momencie przekroczenia górnego bądź dolnego progu wartości bitcoina (dostępne giełdy: Polska - Bitbay.net - cena w PLN, Świat - Bitfinex.com - cena w USD).
infoBTC 1.2 Update
2016-01-11 Version History
- notification switches fix
- stock layout fix
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
24.3 MB
Genre:
Business
Update Date:
2016-01-11
Developer:
Bartosz Olszanowski
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps