INOVED INOVED Free Get
INOVED

INOVED

Yusuf Yilmaz

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-10-08

Size

20.9 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
INOVED Description
We are proud to announce that 2nd International Conference on Best Practices and Innovations in Education will take place on 19-21 October, 2017 in Izmir, Turkey.

19-21 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 2. Uluslararası Eğitimde İyi Uygulamalar ve Yenilikler Konferansı’nın amacı; üreten ve yaratıcı eğitimcilerin en iyi uygulamalarını meslektaşlarıyla paylaşmasını sağlayacak bir platform yaratmaktır. Konferans öğretmenlerin, öğretmen adaylarının, lisansüstü öğrenim gören öğrenciler, akademisyenler ve eğitim sürecinde yer alan tüm paydaşların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış, kendi ortamlarında kullanabilecekleri en iyi eğitim uygulamalarına ve yeniliklere yer vermeyi hedeflemektedir.

Bu uygulama INOVED 2017'yi daha etkileşimli hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu uygulama ile etkinlik hakkında bilgi alabilir, etkinlik programını takip edebilir, sunulan poster ve bildirileri okuyabilir ve puanlayabilir, etkinlik boyunca çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilir ve son olarak etkinlik ile ilgili genel görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
20.9 MB
Genre:
Education
Release Date:
2017-10-08
Developer:
Yusuf Yilmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps